Wpis z mikrobloga

W temacie aborcji, bo to znowu głośny temat.

W 2020 roku: robiłem z siebie debila na marszach, pioruny, transparenty itd. XD

W 2022 roku: mam to w piździe, bo mnie to nie dotyczy. Jak jakaś by niby zaciążyła z moją osobą, to - po skrupulatnym tego udowodnieniu, bo bardzo dokładnie się zabezpieczam - dostałaby najwyżej blika na 50% skrobanki w Czechach i tyle (beka z beciaków, którzy opłacają całość). Na tym polega odpowiedzialność XD

Większość facetów wspierała wtedy kobitki. Wielokrotnie jednak od tamtego czasu pokazały, że wcale na to nie zasługiwały, są pozbawione empatii, a męskie problemy społeczne dla nich nie istnieją. Udowodniły to między innymi, popierając w większości obowiązkową służbę wojskową - tylko dla mężczyzn, czy gnojąc publicznie w mediach społecznościowych ukraińskich mężczyzn, którzy uciekli przed wojną, gloryfikując przy okazji odwagę ukraińskich uciekinierek :)

Nas, panowie, nie dotyczy z kolei aborcja. #!$%@? - niech sobie radzą.

#neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #blackpill #redpill #mgtow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #aborcja #p0lka
Pobierz TywinLannister - W temacie aborcji, bo to znowu głośny temat. 

W 2020 roku: robiłem ...
źródło: comment_1656446410C4YbQJ7Elvomo51KxRKGQ5.jpg
  • 55
@Tywin_Lannister: Przykro mi, ale obie sprawy dotyczą tej i tej płci, co to za gadanie, że aborcja nie dotyczy chłopów, oczywiście, że dotyczy, to Wy potem będziecie płacić alimenty czy wychowywać dziecko, którego nie chcieliście razem z dziewczyną.
Tak samo wojsko, też dotyczy kobiet, to one zostaną nagle same jak ich chłopy zostaną powołane, co w przypadku gdy kobieta zajmuje się dzieckiem+ domem, a chłop ma przynosić pieniądze?

W społeczeństwie KAŻDA
Chyba każdy pantofel xd


@Tywin_Lannister: no ktoś te kobiety zapładnia i jak masz odrobinę empatii oraz chęć bycia w związku z kobiety(wbrew propagandzie na tagu #przegryw są faceci i kobiety co się ze sobą wiążą) i chcecie mieć dziecko, bądź nie, to temat aborcji interesuje was obydwu w jakiś sposób. Ale ponieważ jesteś sam i jesteś karmiony papką internetową o złych kobietach, to efekt jest taki, że masz sprany mózg o
@Tywin_Lannister: Mam podobnie, w sensie często angażowałem się w różne kampanie społeczne niekoniecznie dotyczące mojej osoby, ale covidowa paranoja skutecznie mnie z tego wyleczyła. Nie widzę już powodu, by walczyć o prawa takiego głupiego plebsu. Poglądy mi się nie zmieniły, w sensie nadal uważam, że aborcja powinna być legalna do momentu, gdy płód będzie w stanie żyć poza organizmem matki, ale martwić się o jakieś randomowe baby nie mam zamiaru
@doveo: w takim samym stopniu jak kobieta. Jesteście razem parą i razem decydujecie. Jak się z czymś nie zgadzacie, to dochodzicie do porozumienia. To są takie podstawy życia w społeczeństwie i nie wierzę, że muszę to tłumaczyć.