Wpis z mikrobloga

@oskar_oskarewicz: Ludzie są zbyt zróżnicowani, żeby na takiej podstawie wyciągać jakiekolwiek wnioski.

To, że jakaś muzułmanka jest miła może wynikać po prostu z ich charakteru i z niczego więcej.

Jeśli jest to wyznawczyni islamu, która serio traktuje swoją religię, to dla niej będziesz przede wszystkim niewiernym (tzw. kafirem). Mężczyzną będziesz dopiero na drugim miejscu.

Dla mnie muzułmanki są raczej skreślone już na starcie (chyba, że wyjątkowo luźno traktowałaby tę religię, ale
@oskar_oskarewicz: Są wystarczająco zepsute swoją religią, a w szczególności zepsuci są ich partnerzy, którzy bardzo często nie mają jakiegokolwiek problemu ze stosowaniem przemocy i mordowaniem ludzi w imię Allaha. Nawet jeżeli sami tego nie robią, to bardzo rzadko muzułmanin potępi zbrodnie innego muzułmanina, co jest de facto cichym przyzwoleniem na tego typu zachowania.

A to, że jakaś grupa muzułmanek była dla Ciebie miła, to cóż, tylko dobrze dla Ciebie. Dla mnie
@zymotic: no to słabo, bo jeśli Polska odrtnie się od chrześcijaństwa to stanie się po jakimś czasie islamska, gdyż ateiści mają z reguły bardzo mało dzieci, a bardzo religijni mnożą się na potęgę . No ale pewnie nie interesuje cię tak daleka przyszłość, bo liczy się tylko to, żeby za twojego życia było wygodnie, nie?
@oskar_oskarewicz: Oczywiście, że najbardziej interesuje mnie to, żeby za mojego życia było mi wygodnie. Jak będę leżał w ziemi, to tego typu kwestie raczej będą mi obojętne. Tak jak jednak napisałem wolę Polskę katolicką, niż muzułmańską, to chyba naturalne. Uważam jednak, że to w ogóle nie jest problem ateistów (przynajmniej z polskiej perspektywy).

Polska raczej nigdy nie odetnie się od chrześcijaństwa, ponieważ lobby kościelne jest u nas zbyt silne i przeniknęło
@zymotic: i właśnie dlatego mam problem z laickimi krajami, których przywódcy są ateistami i myślą tylko o terazniejszosci, a nie o tym, co będzie się dzialo z krajem gdy już umrą .

ogólnie to za kilkadziesiąt lat może powstać takie zamieszanie w związku ze zmianami demograficznymi, że trudno jest przewidzieć cokolwiek. Być może nasz kraj po prostu przestanie istnieć. Hindusi mnożą się na potęgę, są coraz bardziej inteligentni i bogatsi, że