Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: 80% tych fitgwiazdek z YT i Insta wali sterydy az miło ale sciemnia że natural.Dlaczego? To po prostu lepiej sprzedaje wszelkiego rodzaju suple i inne odżywki niz typ ktory ceiczy naturalnie.Wiekszosc kupuje magiczne odzywki bo maja z tył glowy że beda wygladac tak jak ich idol...i to prawda(pod warunkiem że do odzywki dorzucisz trena i wino( ͡° ͜ʖ ͡°))
@serek_heterogenizowany: Zależy co trzyma się w pojęciu "natural", dieta bogatobiałkowa w oparciu o suplementacje kreatyny dla mnie mieści się w granicach naturalności. W celu osiągnięcia takiej formy jak ten typek trzeba ćwiczyć ostro z taką właśnie dietą załóżmy przez 5 lat. A potem przejść na sucho czyli liczyć kalorie i prowadzić twarde codzienne treningi. Schodzisz wtedy z bodyfat na kilka procent i widać ci każde włókno mięśniowe.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@LetticeDeVries:

Sylwetki tych aktorów to nie jest coś realistycznego, co każdy osiągnie po prostu chodząc na siłownię i trzymając michę, to oczywiste przecież xD


Hmmm tak, zgadza się to raczej seriale stricte dla kobiet, ale sam je oglądałem bo są to bardzo dobre seriale kostiumowe/historyczne(Poldark oraz Outlander). Chodzi o zakłamywanie rzeczywistości w kinie i sugerowanie, że chłop 250 lat temu w warunkach wojny i biedy wygląd jak rzymski posąg.
Kobiety w
@Positano1: część ludzi pewnie tego nie rozumie i fakt, narzucanie takich nierealistycznych standardów jest słabe... Czepiam się tylko przykładów, bo w serialu dla bab ma to jeszcze jakieś uzasadnienie, a co np. z filmami Marvela czy serialami typu Wiedźmin czy Wikingowie, które są skierowane raczej do męskiej widowni, a tam też każdy docięty jakby nic innego nie robił, tylko dbał o sylwetkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
@serek_heterogenizowany: Sam jestem dosyć silny jak na standardy przeciętnej siłowni ale nie jestem w żaden sposób docięty a i tak jestem posądzany o doping. (1.82 126kg BP 200kgx3) Ale taki docięty silny influencer z instagrama waży 100kg docięty i pizga 160 na raz i wg nich to natural. Sam wiem jak ciężko jest próbować trzymać dobrą forme czyli jakieś 100kg w moim przypadku i wysoki poziom siły bo wiem że leci
@serek_heterogenizowany: ogólnie już i tak to lepiej wygląda niż kiedyś, bo większość kanałów o tematyce siłownianej poruszały ten temat dosyć mocno. Więc jeżeli ktoś zainteresuje się chociaż trochę tekstem yo szybko uzyskać informacje, że tacy "naturale" to są po prostu kłamcy
@serek_heterogenizowany: typ nie stosuje tylko anabolików, ale też sterydy anaboliczno-androgenne, a nie zdziwiłbym się gdyby jeszcze leciał na amfie xD Obejrzałem jakiś filmik gdzie daje głos to po prostu masakra - głos tak niski, że niemalże lektorski u 20-latka, który nigdy nie był gruby? Impossible.

No ale wiadomka, sterydy to nie wszystko. Typ musi jeszcze dobrze (drogo) jeść i baaardzo dużo ćwiczyć. Swoją drogą same sterydy też są zajebiście drogie, a