Wpis z mikrobloga

@geebon: Chodzi o wygodnictwo, ja rozumiem że fajne jest siedzieć w chłodzie, ale przecież nie jest tak gorąca i włączanie klimy(bo musi) jest dla mnie stratą pieniędzy
Chodzi o wygodnictwo, ja rozumiem że fajne jest siedzieć w chłodzie, ale przecież nie jest tak gorąca i włączanie klimy(bo musi) jest dla mnie stratą pieniędzy


@pixele: 30 stopni to nie jest temperatura w której da się wykonywać jakąkolwiek pracę, czy jakąkolwiek formę wypoczynku wymagającą myślenia, a i te niewymagające myślenia są dużo bardziej nieprzyjemne. Dlatego klima musi iść.
@GaiusBaltar: samolubie gadasz o własnej pracy za biurkiem w domu i nie wciskaj mi tu BHP. Jak chcesz to sobie odpoczywaj po pracy w ogrodzie

czy jakąkolwiek formę wypoczynku wymagającą myślenia

co?:D
czy jakąkolwiek formę wypoczynku wymagającą myślenia

co?:D


@pixele: Majsterkowanie, modelarstwo, elektronika, hobbystyczne programowanie, czy nawet granie na konsoli. Kiedy masz żar w domu, i całe ręce spocone, źle się cokolwiek robi.

Nawet ciężko w takich warunkach ćwiczyć, bo w takiej temperaturze po jednej serii wyciskania czy 30 minutach na rowerku człowiek jest obrzydliwie mokry. Dlatego, jak wspomniałem, klimatyzacja to obowiązkowy element wyposażenia w obecnych warunkach.