Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak rolnik, jest dobrze. Weekend po deszczach będzie spoko


@pixele: Ani nic zrobić w domu, bo albo żar, albo klima musi dmuchać na pełny regulator, ani sportu na zewnątrz, bo się leje z człowieka strumieniami, i żadnej frajdy. Najwyżej autem można pojeździć for fun, no ale ileż można.
  • Odpowiedz
o kim mówisz? Będziesz płacił rachunki za prąd sam to Ci pupę przygrzeje.


@pixele: Wolę płacić i dodatkowy 1000 zł miesięcznie i mieć 23-24 stopnie niż pracować mając 30 stopni w domu.
  • Odpowiedz
@geebon: Chodzi o wygodnictwo, ja rozumiem że fajne jest siedzieć w chłodzie, ale przecież nie jest tak gorąca i włączanie klimy(bo musi) jest dla mnie stratą pieniędzy
  • Odpowiedz
@pixele: nie jest tak gorąco??? Człowieku ludzie mdleją przy 30 stopniach, to że Tobie jest dobrze nie znaczy że wszyscy to czują. Jak można być tak odklejonym samolubem?? Strata pieniędzy?? Mam fotowoltaikę i #!$%@? Cię obchodzi na co idzie mój prąd ( ͠° °) Masakra gościu!
  • Odpowiedz
Chodzi o wygodnictwo, ja rozumiem że fajne jest siedzieć w chłodzie, ale przecież nie jest tak gorąca i włączanie klimy(bo musi) jest dla mnie stratą pieniędzy


@pixele: 30 stopni to nie jest temperatura w której da się wykonywać jakąkolwiek pracę, czy jakąkolwiek formę wypoczynku wymagającą myślenia, a i te niewymagające myślenia są dużo bardziej nieprzyjemne. Dlatego klima musi iść.
  • Odpowiedz
@GaiusBaltar: samolubie gadasz o własnej pracy za biurkiem w domu i nie wciskaj mi tu BHP. Jak chcesz to sobie odpoczywaj po pracy w ogrodzie

czy jakąkolwiek formę wypoczynku wymagającą myślenia

co?:D
  • Odpowiedz
czy jakąkolwiek formę wypoczynku wymagającą myślenia

co?:D


@pixele: Majsterkowanie, modelarstwo, elektronika, hobbystyczne programowanie, czy nawet granie na konsoli. Kiedy masz żar w domu, i całe ręce spocone, źle się cokolwiek robi.

Nawet ciężko w takich warunkach ćwiczyć, bo w takiej temperaturze po jednej serii wyciskania czy 30 minutach na rowerku człowiek jest obrzydliwie mokry. Dlatego, jak wspomniałem, klimatyzacja to obowiązkowy element wyposażenia w obecnych warunkach.
  • Odpowiedz