Wpis z mikrobloga

Proszę o #wykopefekt #wroclaw Skradziono mi samochód. Wczoraj zaparkowałam go o 11:30 pod blokiem Długa 38-40. To czarne Renault Clio IV, ma na zderzaku od strony pasażera charakterystyczną białą rysę. Był wybrudzony na przedniej i bocznej szybie. Rejestracja DW9FM27. Jeżeli ktoś coś widział - proszę dajcie znać.
#motoryzacja #kradziez #auto #renault #szczepin
  • 115
@TomdeX: No właśnie zdałem sobie sprawę, że mają teraz coś na kształt gameboya i to wystarczy. I chyba nawet taniej wychodzi jak walizka. Ja sobie dołożyłem odcinkę pompy paliwa. Tanie rozwiązanie, tylko nie wiem jak ze skutecznością.
Ja sobie dołożyłem odcinkę pompy paliwa.


@dr3vil: No i spoko, każde niefabryczne rozwiązanie jest spoko. U mnie producent pomyślał i po 40 sekundach bezczynności kluczyk się wyłącza, więc na walizkę nie zadziała, ale gameboy to praktycznie każde auto otworzy i uruchomi, dlatego u mnie AC to jedyne zabezpieczenie jako takie.
@dr3vil żadna jak już odcinać coś to czujnik położenia wałka albo któraś linie od ECU Żeby obejść odcięcie pompy potrzebujesz 29 sekund to zbyt oczywiste
@TomdeX: Serio futerał już nie wystarczy? Kupiłam takie rodzicom bo mają auto bezkluczykowe. Można coś dodatkowo zrobić aby to auto zabezpieczyć?
Kupiłam takie rodzicom bo mają auto bezkluczykowe. Można coś dodatkowo zrobić aby to auto zabezpieczyć?


@Sin-: Tak jak wyżej ktoś powiedział, wyłączyć ten system bezkluczykowy, jeśli nie chcesz żadnych ingerencji.

Bear Lock na skrzynię biegów lub kierownicę, jakbyś chciała mechanicznie zabezpieczyć, jak złodzieje wsiądą i zobaczą to pewnie odpuszczą, bo jest to do złamania, ale za dużo czasu to zajmuje.

Ja osobiście liczę, że jednak nie ukradną i mam dobre ubezpieczenie