Wpis z mikrobloga

Proszę o #wykopefekt #wroclaw Skradziono mi samochód. Wczoraj zaparkowałam go o 11:30 pod blokiem Długa 38-40. To czarne Renault Clio IV, ma na zderzaku od strony pasażera charakterystyczną białą rysę. Był wybrudzony na przedniej i bocznej szybie. Rejestracja DW9FM27. Jeżeli ktoś coś widział - proszę dajcie znać.
#motoryzacja #kradziez #auto #renault #szczepin
  • 115
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rainor: Ta blokada mechaniczna ma uniwersalny klucz? Bo jak tak to równie dobrze mogą se taki nosic w kieszeni i to odkręca. No chyba że każdy egzemplarz ma swoj własny śrubokręt który ma tylko właściciel.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rainor: @Khaine: Skoro piszecie już o zabezpieczeniach - polecam stare i dobre systemy mechaniczne. Jak auto ma blokadę skrzyni, to złodziej bez lawety się najwyżej ze*ra.

Minus, że montaż takiego zamka to będzie z tysiak, ale mowa tu przecież o ochronie własności wartej kilkadziesiąt tysięcy+.

@PunIntended: Ewentualnie odcięcie zapłonu i przycisk odpowiedzialny za nie umieścić w ciekawym miejscu( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak auto ma blokadę skrzyni, to złodziej bez lawety się najwyżej ze*ra.


@PunIntended: taki #!$%@? w polowie aut otwierasz maskę, zdejmujesz cięgna wrzucasz 2 albo 3 i odjrzeżdżasz w siną dal, smiejąc się z frajera co #!$%@?ł na to kapelana albo 2 i codziennie musiał się z tym #!$%@?ć. Tylko systemy elektroniczne ukryte gdzieś głęboko, gdzie pół samochodu trzeba rozebrać i nie ma możliwości obejścia tego.

Ta blokada mechaniczna ma uniwersalny
@TomdeX: znajomy w F11 ma dwa dodatkowe zabezpieczenia + oczywiście wyłączony bezkluczykowy dostęp. Jeden guzik z dodatkowego kluczyka włącza/wyłącza prąd do komputera głównego, drugi guzik na kluczyku podczas wciśnięcia daje prąd do rozrusznika. Jak nie przytrzymasz guzika to auto w ogóle nie kręci :D
@dr3vil
@TomdeX ostatnio jak się orientowałem, to na gameboya mogli kraść bodajże tylko japońskie auta.

@TomdeX do Autocasco polecam jeszcze polisę GAP. Moje zabezpieczenie antykradzieżowe to właśnie AC. Niby u mnie producent już zastosował to zabezpieczenie, że jak kluczyk jest w bezruchu to się wyłącza. Co nie zabezpieczenia niestety przed kradzieżą na walizkę jak jesteś np. na zakupach.

Poniekąd potwierdza się, że lubią auta koreańskie/japońskie itp.. W moim bliskim otoczeniu dwójce znajomym