Wpis z mikrobloga

#gry #grykomputerowe #grypc #pcmasterrace #xbox #ps4 #wiedzmin3 #wiedzmin

Robię właśnie questa z pustelniczką którą nawiedza zmora. Ja #!$%@?ę jaka ta gra potrafi być zabawna. Płotka, kiedy zaatakowały mnie te ducho pantery, tym komicznym głosem Wojciecha Manna:
- O #!$%@?, uważaj Geralt! Zabrzmiało jak z filmu produkcji ZF Skurcz.

Albo to pytanie Gerwanta dlaczego potrafi ją powstrzymać byle płotek, Redzi mają jak widać do siebie sporo dystansu. Ile ja w tej grze się uśmiałem albo coś mnie zdołowało to pała mała. The best game ever a gram od 34 lat.
  • 7
@TheLizardKing niedawno ukończyłem razem ze wszystkimi dodatkami, gra jest ogólnie spoko, ale żeby była najlepsza grą ever, bo są dobre teksty to trochę za duże słowo jak dla mnie. Zresztą pomiędzy momentami śmiechu a płaczu (choć osobiście nie było tu dla mnie jakiś mocno wzruszających momentów) trzeba też dodać, że są momenty, kiedy skręca żenada.
@TheLizardKing chociażby praktycznie cała misja na weselu z witoldem bratem olgierda z serca z kamienia. Cały ten motyw z opętywaniem i wychodzeniem z Geralta na zmianę i praktycznie wszystkie te zabawy weselne były żenujące.
@TheLizardKing: Widzę jednak fanboy a ten wpis służy tylko do lizania się po jajkach. Powinienem się domyślić po twojej odpowiedzi w tonie "poproszę z kierownikiem", a teraz personalnie się do mnie przywalasz i robisz ze mnie przegrywa bez humoru, bo miała mi się czelność nie podobać misja w grze komputerowej.
Może i wiesz co mówisz jako 40 letni alkoholik co drugi wpis chwalący się uchlaniem, niemniej dodam cię na czarną listę