Wpis z mikrobloga

@Kremlowska_kaleka:
Nikt normalny się do nikogo nie #!$%@? o formę, bo ludzie mają swoje ograniczenia, natomiast jeśli ktoś gada 3po3, bez sensu, to dla niektórych może być to śmieszne, chociaż imo świadczy to o chorobie nagrywającego. Chyba że nie mam racji, a ty możesz mi powiedzieć jaki jest sens wypowiedzi Seby w tych dwóch filmikach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZohanTSW: @nagly_atak_faszyzmu: ale o formę także, przecież jego angielski jest #!$%@? śmieszny.


Najbardziej mnie zawsze rozwala to "sam zrób lepiej". Nie szukam atencji w internecie i zwyczajnie mi się nie chce ale jakby mi się chciało to mogę udowodnić ze nie dukam śmiesznie jak ten zakolak. I założę się ze większość wykopu też.

@Kremlowska_kaleka: a mnie #!$%@? wyśmiewanie angielskiego przez polaczków, chociaż sami pewnie dukają
To żałosne bo chłop kompletnie nie zna angielskiego, ale według niego dobrze wygląda gadanie po angielsku, dlatego usilnie próbuje :DDD


@Opposition_Fuhrer: No ale jak to? Przecież native speakerzy powiedzieli mu, że całkiem dobrze mówi po angielsku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@ZohanTSW: chłopie ja w uk spędziłęm 5 lat. Potrafię mówić dość płynnie i zgrabnie. Też nie mam akcentu w #!$%@? go mam. Ale takie dukanie kilku słów na minutę plus wrzucanie słów po polsku mnie śmieszy i tyle. JAk chcesz to się możemy ustawić na jakąś krótka rozmowę po angielsku. Ale ja tego do neta wrzucać nie będę bo nie chce być osobą publiczną w żadnym wypadku.
czy tylko mnie irytuje ten jego wymuszony ton głosu? Sama wymowa rodem z podręcznika "Jak zarobić na MLM".


@missioncritical: ale zwroc uwage w tym filmiku w komentarzach, jak stara sie dukac po angielsku i za bardzo sie skupia, to zapomina o obnizaniu tonu i gada normalnym glosem xD