Wpis z mikrobloga

@FajnyTypek: Kurcze jako w pełni heteroseksualna kobieta też nie mogę oderwać wzroku od fajnych cycków :-/ Ale też jako kobieta, która kiedyś lubiła chodzić bez stanika myślałam, że każda się z tym liczy, że w ten sposób przyciąga spojrzenia i że to nic złego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@FajnyTypek: a) z odruchami trudno wygrać, dlatego mężczyźni generalnie gapią się na ładne kobiety b) skoro wyszła w topie bez stanika, to chyba miała świadomość, że będzie widać sutki. Nie rozumiem więc, po co później zasłaniała je torebką.
Pewnie gapienie się w czyjś dekolt nie jest zbyt kulturalne i można by zakładać, że lepiej byłoby tego nie robić, no ale ja osobiście przestałem się przejmować takimi rzeczami gdzieś w wieku
  • Odpowiedz
mężczyźni to spermiarze, którzy nie potrafią się zachować jak widzą kawałek cycka albo suta


@niochland: Haha bo kobiety to nie? Tylko faceci chodzą mniej rozebrani po mieście. Ale miło że szybko przyszedłeś na ratunek uciśnionej zranionej przez złych facetów kobiecie z internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Wychodzę sobie kiedyś ze sklepu i patrzę idzie laska,zapatrzylem się i pomyliłem wejście do drzwi rozsuwanych,zamiast wchodzić tam gdzie się otwierają wszedłem tam gdzie się zamykają,ona też się na mnie patrzyła i zrobiła pod nosem hihi,co sobie myślałem gdy na nią zerkałem?"ale żeś jest k---a brzydka"koniec historii
  • Odpowiedz
@krne: nosze, za duze c---i. Do takich to trzeba nosic niestety ;( jak nie nosilam to mi sie rozstepy porobily ;( juz pomijajac fakt, ze sama bym sie gapila na laske, ktora ma duzy b---t i wyszla bez stanika. Takie rzeczy wygladaja dobrze tylko przy braku biustu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: jak byk jest napisane, ze >szli i doslownie patrzyli< i no nie, to nie jest to samo jak zerkniecie (tak jak rzuci sie okiem na twarz po prostu przechodzac)
chlopy potrafia idac w twoja strone gapic sie caly czas w jeden punkt, a mijajac cie ramie w ramie jeszcze obkreca glowe w bok zeby nie oderwac sie nawet na chwile
nie da sie tego nie zauwazyc i jest w
  • Odpowiedz
@MrBoston: Ty chyba poza tą Szwecją i Norwegią zamrożoną przez 3/4 roku też niewiele widziałeś. Zachowania społeczne w stosunku do cielesności są w dużej mierze podyktowane pogodą. W ciepłych krajach nagość jest czymś naturalnym, w zimnych szokuje. Skandynawia to najbardziej wycofany społecznie rejon Europy.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: mało rzeczy na wypoku mnie w-----a tak, jak w-------ą mnie te powracające co roku dyskursy o nienoszeniu stanika, bo jak ich akurat nie czytam, to jakoś łatwiej mi zapomnieć w jak zacofanym społeczeństwie żyje.
Ja sama nie noszę stanika latem praktycznie w ogóle, pomijając bardziej formalne okazje, albo sytuacje w których ubieram coś z większym, luźnym dekoltem. Ludzie (ogółem, nie tylko mężczyźni) zwracają czasem na to uwagę i zupełnie
  • Odpowiedz
@niepamietammaila: No i elegancko. Ty nie nosisz stanika jak jest ciepło, facet sobie popatrzy i wszyscy są szczęśliwi, nikt nikomu nie robi krzywdy i na tym się powinno zamknąć temat. Kobiety mogą sobie tak chodzić do woli, faceci mogą sobie do woli patrzeć. EOT.
  • Odpowiedz