Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FajnyTypek: ciekawa jestem jaką miała bluzkę. Ja czasami też chodzę do sklepu bez stanika. Mam małe piersi i mam wrażenie, że po prostu tego nawet nie widać, że nie mam stanika XD ale nie idę w jakichś wydekoltowanych, przezroczystych bluzkach, tylko w t-shirtach
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: mężczyźni to spermiarze, którzy nie potrafią się zachować jak widzą kawałek cycka albo suta, wcale mnie nie dziwi ich reakcja

tak to jest jak się jest w domu hodowanym, a nie wychowanym, potem taki facet pierwszy raz widzi sutka na oczy i mu #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Voyager: I masz świętą rację. Zwykła sytuacja z życia będąc to chociażby w Hiszpanii - idę ulicą i uśmiecham się do bardzo ładnej dziewczyny ona w tym momencie również się do mnie uśmiecha i pyta "jak tam", a w Polsce? Zapewne zostałbym uznany za poj#banego...
  • Odpowiedz
@Voyager: nie jestem typem, który gapi się dłuższy czas na kobiety, bo ja sam bym się wtedy czuł dziwinie (zerknę czasem, oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale są laski, które mówią: "Dziękuję, że zwracasz uwagę na mój biust. Mi też się podoba, ale czuję się niekomfortowo gdy tak długo patrzysz." czy coś w tym stylu?
  • Odpowiedz
@Voyager: widać że zarówno ty jak i ponad 500 plusujących twój wpis byliście co najwyżej w osiedlowej biedronce. Przyjedź do Szwecji albo Norge pogapić się na czyjeś cycki… choć w sumie nie musisz na cycki. Zobaczysz jaka będzie afera ;)
  • Odpowiedz
Dużo bardziej #!$%@?, jak faceci podchodzą i mówią, ze mam ladne stopy, pierwszy raz taka akcje mialam w wieku 15 lat i to bylo #!$%@?.


@Bananada: Skisłem na podświadomym poziomie. Może to jakiś ksiądz był? xD

Za to jak się tak chwilę zastanowię, to dziwne, że jak ma się widoczną jakąś część ciała, to tylko te zwyczajowo widoczne można komplementować. Właśnie te rzadziej eksponowane części ciała, jak stopy, czy sutki, bardziej zwracają
Colos - > Dużo bardziej #!$%@?, jak faceci podchodzą i mówią, ze mam ladne stopy, pie...

źródło: comment_1655968175RAPtzbarXNYMMF3TVgF85w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mitr13: To zależy od tego jak wygląda facet, który gapi im się w biust ( )

A tak na serio, to jak @rafrafaau: przed chwilą napisał. Zależy od kultury.

@MrBoston: W biedronce byłem ostatnio w 2017 bo nie mieszkam w polsce. Widuję często latem dziewczyny w samej delikatnej podkoszulce ale widać, że one wiedzą co robią. A z resztą jak z
  • Odpowiedz
@FajnyTypek:

Szedłem dzisiaj po mieście w spodniach, bez majtek i jestem szczerze obrzydzony ile kobiet zwróciło na to uwagę, szły i dosłownie gapiły się na mojego benisa. Nie jest on duży, jest wręcz mały, a jednak to wystarcza, wystarcza to że jestem mężczyzną. Niech ktoś mi powie, dlaczego?
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: moja różowa od jakiegoś czasu na co dzień nie nosi stanika, bo tak jej się spodobała praca na home office że po co teraz ma się męczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byliśmy niedawno w Hiszpanii i tam praktycznie każda łaska chodzi bez, bo po co ma gotować cycki i każdy ma wyjebkę. A w Polsce jak w chlewie osranym gównem. Chłopy się gapią, ale im się nie dziwię, bo to wciąż niecodzienny widok (jak kobiety topless na zwykłej plaży). Baby się oburzają, bo żyjemy w katolickim #!$%@?łku, gdzie trzeba się wstydzić swojego ciała. Szczególnie stare baby, ale je #!$%@?ć prądem. A na resztę na szczęście ma wyjebkę. ʕ
  • Odpowiedz