Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel I bardzo dobrze robi, w Polsce jest państwo prawa i skoro po wieloletnich procesach sądowych nie udowodnili mu winy to jest niewinny. Jak mordercy dzieci nie udowodnią że to on zabił to też jest niewinny i tyle. Nie wiem czy ustawiał mecze czy nie ale do #!$%@? mieszkamy w państwie prawa i skazani za to siedzą.
@zdrajczyciel Ty właśnie nie rozumiesz, że w najpopularniejszym sporcie na świecie #!$%@? kogo obchodzi to, że "mógł" ustawiać mecze. Awansował na mundial i nie jedziemy na niego bez szans. Myślisz że jak wygramy z Meksykiem to ktokolwiek z tej twojej 'opinii publicznej' będzie miał coś do gadania? No właśnie. To jest sport a nie informatyka.
@Dorhak: Tu już nawet nie chodzi o to czy poszedł za to siedzieć czy nie bo to również można łatwo wywnioskować, chodzi o to że nie chce się do pewnej rzeczy przyznać czym pluje w twarz kibicom
@Devhar Jakim kibicom? Bandzie wykopków i Jadczakowi xD. Kibice to mieli nadzieję na wyjazd na mundial i dobry wynik na nim. Na prawdę w Polsce, w takim kraju myślisz że to kogokolwiek obchodzi? Każdy ma gdzieś teraz kadrę i nie jest to klikalne. Sugeruje Jadczakowi uderzenie po nie wyjściu z grupy na mundialu, bo jak wyjdziemy to Czesław będzie nietykalny. Wspomnisz moje słowa. To jest Polska.
@zdrajczyciel

@Dorhak: Nie rozumiesz czego realnie oczekuje Jadczak i opinia publiczna. Nie musisz wykopków w to mieszać, ale ty nie rozumiesz podstaw życia społecznego i oczekiwań wobec osoby publicznej xDDD


ergo: dzban

Jadczak to pewnie dla hajsu kręci akcje. Z resztą się zgadzam w mniejszym lub większym stopniu.

Sam nie pamiętam z kim rozmawiałem wczoraj, a co dopiero kupę lat temu.. no ale 711 połączeń to mam może z narzeczoną po
@Dorhak: Wiem, że był. Ja w ogole to myślę, że najlepiej jakby to wszystko zostawili. Dupa piecze tych dziennikarzy troche, sprawa jasna. Zarzutów nie dostał to po co krecic afere jak małe dziecko? Kto na tym zyskuje? Reprezentacja? Nie, Piłkarze? nie.

Takie polskie bagienko. Przypomnieli sobie o chlopie dziennikarze po 30 latach. #!$%@?.