Wpis z mikrobloga

Jak ja się cieszę ze już nie pracuje w banku XD już widzę #!$%@? osób które wzięły te wakacje kredytowe i nagle będą chciały kasy, ale będzie zło
  • Odpowiedz
@Krupier: Nie jestem w stanie wszędzie klikać plusy więc tutaj zbijam Ci wirtualną pionę.

Warto dodać do argumentów na te głupotki, że system wakacji kredytowych banki mają wprowadzony od spokojnie kilku lat - sprawdźcie sobie w obsłudze swojego kredytu w internecie :)
  • Odpowiedz
@kiszczak no tak biedne banki, jakie straty? poprostu bankowe #!$%@? zarobią mniej. Kto w końcu dostawal te darmowe pieniadze zeby sobie kredyty porozdawać. Z depozytow kredytowali czy z powietrza bo rezerwa czastkowa byla mala.
  • Odpowiedz
@LittleOpa Na kogo zostanie przerzucony finalny koszt wakacji dla kredytobiorców? Bo, że wygeneruje to straty dla banków choćby w postaci zmniejszenia depozytów to jest pewne. A to tylko wierzchołek góry kosztów.


@kiszczak: A co mnie to obchodzi ze koszt będzie przerzucony? Albo insczej - jak nie skorzystam to tylko zapłacę za to ze skorzystają inni. A jak skorzystam to zapłacę mniej/inni zapłacą za mnie. Rozsądna decyzja z punktu widzenia jednostki jest
  • Odpowiedz
@defkor Masz kleksa w gaciach xD

@Darjo

Rozsądna decyzja z punktu widzenia jednostki jest skorzystać


Jakiej jednostki? Mnie czy Ciebie? Dla mnie jako jednostki rozsądnym jest nie pochwalać pomysłów, które wydrenują mi kieszeń i to właśnie robię.
Czy bym wziął wakacje gdybym miał kredo? Jeśli się opłacałoby to z pewnością tak i wcale nie winię kredytobiorców, że z tej opcji skorzystają. Ale na Boga: tutaj większość chyba emocjami pisze: że niby bronię
  • Odpowiedz
@SebX z wakacji to tylko głupek by nie skorzystał, bierzesz wakacje i całość wrzucasz jako nadpłata o zbijasz tym sposobem kapitał na8x wysokość raty kap-ods.

A to już weszło w ogóle? Wniosek się u siebie w banku składa czy jak to wygląda?
  • Odpowiedz
@Krupier

a wiesz, że każdy bank w Polsce jest zobowiązany do prowadzenia całkowicie darmowego rachunku bankowego wraz z kartą debetową?


Pokaż mi choć jedną ofertę darmowego konta bankowego dla przedsiębiorcy.

ty nic nie czaisz i zaczynasz gubić się w swoich słowach


Konkrety.
  • Odpowiedz