Wpis z mikrobloga

gdyby chciała się tylko pochwalić, tak wstawiłaby fotę, nie bez powodu kobiety autorki zawsze fotografują się na tle swojego dzieła.

Dziś nie trzeba już cycków ani dupy, wystarczy ładna twarz a spermiarze zrobią resztę


@JohnFairPlay: Przeciez tak bylo nawet na wykopie swojego czasu. Zero zainteresowania obrazem a po wstawieniu z ryjcem setki plusów.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@4pietrowydrapaczchmur: jak dla mnie spoko, widziałem też mnóstwo chłopów, którzy pozują ze swoim zdjęciem, chociażby nawet jeden z nich jest na wykopie, pozdrawiam Krabonszcza :>

Sam bym pozował ze swoimi obrazami, bo byłbym z nich zwyczajnie dumny. #!$%@? mnie już ta cała mentalność, że "YYYY NA CHVJ SWÓJ RYJ POKAZUJESZ, POKAŻ TYLKO OBIEKT, KTÓRY CHCESZ FOTOGRAFOWAĆ" - chrzanić to, celebrujcie momenty i dzieła, z których się cieszycie albo jesteście dumni, bądźcie
Pobierz
źródło: comment_16558283638MvGyF9nqZuysxmXKFr0B5.jpg
@theicecold: a widzisz ignorancie na co odpisałem? OP #!$%@?ł się do neutralnych komentarzy, które wskazały, że wcale nie jest do końca tak idealnie jak to opisał, a on skontrował, że jestem przegrywem, zazdrośnikiem, malkontentem, bo się z nim nie zgodziłem xD

Ktoś się ze mną nie zgadza w internecie? Nazwę go przegrywem i zazdrośnikiem. Na pewno nic mu się nie podoba i tylko narzeka, #!$%@? malkontent.
@IlawaNidzica: okej. To znaczy że już nie można promować swojej osoby (artysty) stojąc obok wykonanego przez siebie dzieła bo.. jakaś tam grupa osób zraziła pewnym ludziom autopromocje poprzez wystawianie tyłka do kamery (instagram) lub robienia dla atencji filmów ze swoim ryjem na pierwszym planie (podróżujzjutubem) ?
To już takich rzeczy obecnie się nie rozróżnia?
@4pietrowydrapaczchmur jakby wykopkom ciężko jest przepowiedzieć, że coś może mieć inny cel niż chęć zaimponowania im. to wcale nie tak, że autor pozuje z swoim dziełem po to, żeby ludzie od razu mogli zobaczyć jak wygląda autor i mieć bardziej klarowny opis niż imię nazwisko, a co za tym idzie łatwiej zapamiętać daną rzecz. wszyscy to robią po to(a szczególnie kobiety) żeby spermiarze zalewali komentarze xD w wykopkach najgorzej jest to, że
@dobrypolaczek: jeszcze dopowiem że jak ktoś nie widzi różnicy między polowaniem na atencje a choćby promocją osoby autora to już nie najlepiej o nim świadczy. Oczywiście czasem też sie wykorzystuje swoją urodę czy swoja osobę ale.. czemu by nie? Równie dobrze można to ekstrapolować na przykładowo branże filmową. Może przykładowo aktorzy i aktorki nie powinni promować swoich filmów bo jakiś gośc w internecie zafiksował sie w swojej nienawiści do atencjuszek?