Wpis z mikrobloga

Szukam nowego lapka, a dla zasięgu robię #rozdajo książek widocznych na zdjęciu.

Więc tak, co do laptopa:

-budzet 5-6k zl
-do wypoka/filmow/yt, moze od swieta gierki typu cs/lol
-glownie zalezy mi na trwalosci, mam kompa od 20 lat i to będzie dopiero moj trzeci komputer w zyciu. Nie oczekuje, ze kolejny musi przetrwac znowu 10 lat, ale zakladam, ze te 6-8 powinien mi sluzyc, wiec fajnie by bylo, zeby za te 6-8 lat dawal jako tako rade, a nie byl kompletnie przestarzaly
-raczej nie lenovo. Pomimo, ze sie nie znam i dlatego was prosze o pomoc to jakos mam utarte w glowie, ze lenovo to nietrwaly chinczyk.

Zasady rozdajo:
-2 ksiazki dla losowego plusujacego(probowalem przed chwila mirkorandom to chyba nie dziala, podrzuccie przy okazji link gdzie sie teraz losuje, zebym nie musial robic jak cygan w bagazniku xd)
-2 ksiazki dla autora najbardziej plusowanego komentarza
-3 ksiazki dla autora propozycji, ktora wybiore do zakupu.

Osoba, ktora zaproponuje komputer, ktory ostatecznie zakupie ma prawo wyboru jakie ksiazki otrzymac, pozostale 2 osoby dostana po 2 losowe ksiazki.

Oczywiscie zielonki out.

Wysylka na moj koszt, pewnie poczta polska. Ogloszenie wynikow jutro kolo 12-15

#rozdajo #komputery #laptopy #hardware
Lucky_Freak - Szukam nowego lapka, a dla zasięgu robię #rozdajo książek widocznych na...

źródło: 20230412_142019

Pobierz
  • 82
MacBook Air M2, do wyrwania w okolicach 6k. Świetny czas pracy na baterii, leciutki, świetny ekran a i lola czy csa uciągnie. Do tego jakość wykonania, długie wsparcie (moj pro z 2015 dalej śmiga aż miło) no i trzyma swoją wartość jak każdy produkt Apple. I gwarantuje ze za 5 lat sprzedasz go za niezła sumkę, czego o 5 letnim laptopie na windzie nie da sie powiedzieć (oczywiście z wyjątkami)

A z
@Lucky_Freak: Moje lenovo już mi 3 rok leci i nie wygląda jakby miało się zepsuć, śmiga dalej tak samo

Używam go leżąc w łóżku, blokując wentylacje, jeżdżąc z lapkiem w pełnym plecaku i ogólnie maksymalnie go wykorzystując xD
Jedynie co to go nie przetestowałam jeszcze podczas upadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gierki przeciętne wyciąga, przy wiedźminie na najwyższych moze trochę się pocił, ale do csa czy lola
-budzet 5-6k zl

-do wypoka/filmow/yt, moze od swieta gierki typu cs/lol

-glownie zalezy mi na trwalosci, mam kompa od 20 lat i to będzie dopiero moj trzeci komputer w zyciu. Nie oczekuje, ze kolejny musi przetrwac znowu 10 lat, ale zakladam, ze te 6-8 powinien mi sluzyc, wiec fajnie by bylo, zeby za te 6-8 lat dawal jako tako rade, a nie byl kompletnie przestarzaly

-raczej nie lenovo. Pomimo, ze sie nie