Wpis z mikrobloga

Co poszło nie tak na waszym wesele/weselu, na którym byliście? Chodzi mi o typowe fakapy, którym można było zapobiec - nie mam na myśli, że #!$%@? wujek pod stół spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej kwestie organizacyjne, szczegóły typu "połowa gości wróciła chora, bo klima za mocno wiała" itp.
#wesele #slub #pytanie
  • 378
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Stawianie alko na stole dla obsługi - dla mnie to jest trochę obelga i brak szacunku do mojej pracy, i też chciałbym by młodzi u których pracuje tak to traktowali :) Więc zero alko, i zero tolerancji dla niego - bo umówmy się, zespołowi jak nie postawicie, to zazwyczaj i tak mają swoje


@Nojakotako: nie kumam, to alko tak czy nie dla fotografa i dla zespołu?
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: U nas nic się takiego nie zdarzyło. Były drobiazgi, które bym teraz zrobiła inaczej, ale to dosłownie już czepiając się. Swój wygląd bym za to rozegrała inaczej.

Ale fackupów niet.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
114osob (zaproszone prawie 200, dobry wynik bo innym laskom z grupy PM2022 po 70%gosci poodmawiało), wesele i male poprawiny, noclegi dla wszystkich. Chcielismy sie w 100k zamknac ale na ten moment to juz chyba nie wyjdzie.


@jatylkozapytac: 113 osób i ponad 100 tys. zł? Jezus Maria :o

PM2022 co to znaczy?
  • Odpowiedz
@Asterling: mozna miec sale za 250zl za talerzyk i mozna za 600 i za 900 :) wszystko zalezy co chcesz miec. Nam zalezalo zeby byl konkretny wystroj (glamour bez wiejskich ledowych zyrandoli itp) i najlepsze jedzenie + noclegi na miejscu. Totalnie nie chodziło o 'kij w dupie, 5 poziomow wyzej niz sramy' ( ͡° ͜ʖ ͡°) bedzie disco polo i wiejski stol, normalnie rosol i schabowy
  • Odpowiedz
@Admiral16: ja również jestem całym sercem za barmanem i drinkami, coraz rzadziej wali się na weselach wódę do oporu a ludzie własnie bardziej wolą posączyć coś lepszego


@ggggunit: Whisky/whiskey czy podobne alko są też bardzo popularne. U nas zeszło dużo. Wśród swoich znajomych widzę, że od dawna bardzo rzadko po prostu wali się wódę, dosłownie raz na sto lat. Tak to wszyscy piją piwka, łychę, jakieś drinki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jatylkozapytac: sesje zdjęciowa warto robić innego dnia niż samo wesele. U mnie np lało i było dość ciekawie. Warto mieć jakieś większe parasole na taką okoliczność. Warto aby ktoś pilnował kluczy do pokoi dla gości, bo czasem ktoś się zawinie a kogoś warto jedna awaryjnie położyć. Ktoś do pilnowania dzieci, u mnie zachowywały się naprawdę bardzo godnie podobnie jak i rodzice ale bywa to zmorą. Ważne aby nie przesadzać z
  • Odpowiedz
@mentari: 412zl talerzyk, 7k dj konfenansjer,ponad 7k suknie dodatki moje, 4k Pan Mlody. 6500 foto. 100 per nocleg, poprawiny 150. Plus najem auta, kosciol ksiadz organista i inne papiery ok 2k itp to sie robi 100k. I tak idziemy gdzieniegdzie po kosztach, z mega dekoracjami i atrakcjami w 150k bysmy sie nie zamkneli.

PM2022 - Panny Mlode 2022
  • Odpowiedz
  • 4
@jatylkozapytac DJ (a właściwie wodzirej) przyszedł na wesele z gorączką, której był świadom i zaraził kilkanaście osób covidem;)

Nie wspominając o tym ze nie miał energii i był zupełnie innym człowiekiem niż tego którego poznaliśmy wcześniej. Wiec impreza srednio poprowadzona.

I druga rzecz która uważam za wielki fuckup to razem z żoną zapomnieliśmy sobie zrobuc wspólne zdjęcie z naszymi dziadkami razem. Więcej takiej okazji nie będzie bo nie jesteśmy z tych
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Z takich najbardziej pamiętnych to pan młody podrywał zaproszoną dziewczynę (i nie były to zalotne spojrzenia), a jej się to zdecydowanie podobało, wręcz go zachęcała, małżeństwo długo nie wytrzymało, nie wiem jak przed tym można się uchronić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac:
Z fajnych pomysłów które widziałem - zamiast rzucania bukietem przed którym wszystkie panny uciekają to wstążeczki przywiązane do bukietu które panny chwytały, a Młoda przecinała.
(+ zapewnienie orkiestry że nie będzie musiała nikogo ściskać, tańczyć ani całować)
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac Za głośna muzyka, często to się zdarza i po jedzeniu ludzie uciekają z sali bo nie można porozmawiać. Fajny patent to pomieszczenie obok sali, gdzie były ciasta, gorące napoje czy jakiś lżejszy alkohol, do tego stoliki i kanapy, gdzie można było sobie usiąść i pogadać a jednocześnie byłeś blisko sali i wiedziałeś co się na niej dzieje.
  • Odpowiedz