Wpis z mikrobloga

Co poszło nie tak na waszym wesele/weselu, na którym byliście? Chodzi mi o typowe fakapy, którym można było zapobiec - nie mam na myśli, że #!$%@? wujek pod stół spadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej kwestie organizacyjne, szczegóły typu "połowa gości wróciła chora, bo klima za mocno wiała" itp.
#wesele #slub #pytanie
  • 378
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: Wesela takie same jak poprzednie, niczym się nie wyróżniały od innych, później nie pamięta się które wesele czyje, bo wszystkie identyczne xD byłam na jednym mniejszym i wyrozniajacym się ( muza bez disco polo <3) inne za to na podlasiu, inne otoczenie i daleka droga zapadną w pamięć, ale kazde poprzednie zlewa się w jedną plamę xD bo nawet sala była ta sama xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krabczy: sam sobie przeczysz i gadasz o jakichś 2-3 osobach regularnie biorących drinki na 200 xD zresztą zostałeś już wyjaśniony bo barman to żaden fakap ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: wszystko, cały obraz tego czy wesele było udane czy nie rozbija się o DJa/wodzireja. Ile to już razy widziałem takich co za cholerę nie potrafili wyczuć preferencji gości. Wisienką na torcie było wesele na którym babka niemal błagalnym tonem mówiła do mikrofonu "no chodźcie na parkiet" takie "no proszę weźcie nie bądźcie tacy" XD a jak różowa poprosiła o kaje i bregowicza jeden kawałek i okazało się że wszyscy tańczą
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac:
Specjalnie się zalogowałem, ale sam zaraz robię swoje wesele, a mogę podpowiedzieć z kompletnie innej strony niż reszta, więc podpowiem :)

Generalnie ja wrzucę rzeczy, które polecam jako usługodawca (film/fotografia), ale które pomogą i wam i tym, którzy będą u was robili zdjęcia lub film - jeśli oczywiście macie kogoś takiego.

1. Przygotowania - koniecznie ich tam zaproście, niektórzy mówią, że to żenada te całe przygotowania, po co to 'kamerować',
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: aaa jedno jeszcze!
Księżom trochę #!$%@?, to jest niestety fakt, i wykorzystali covid, żeby młodzi się nie pocałowali po wszystkim, ale kurde, to jest piękna chwila, i nie chodzi o zdjęcia, czy coś takiego - chociaż to też, ale po prostu to zróbcie!

A i śpiewająca osoba w kościele - niesamowicie podbija emocje, ja bardzo lubię :)

*tylko kobieta śpiewająca z organami, bo te jazzowe przyśpiewki to moim zdaniem średniawka,
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac
Niewypały:
1. Ciepła wódka na weselu
2. Małe porcje jedzeniowe i nieuzupełnianie salaterki - wyszliśmy głodni
3. Brak piwa na weselu
4. Brak naczyń z kawą i ciepłą wodą(nie wiem jak się to nazywa profesjonalnie) tak żeby samodzielnie można było zrobić sobie kawkę czy herbatę. Zamawiało sie przy barze i otrzymanie picia trwało wieki.
Fajne pomysły :
1. Zróżnicowana muzyka- nie tylko disco polo
2. Brak wyciągania na siłę panien i
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: whisky na typowo polskim weselu, nie narzekam bo było co pić na imprezach przez następne pół roku ale PM nie była pocieszna. A na swoim miałem barmanów i po 2h brakło mi zapasów bo połowa wesele tylko drinki piła.
  • Odpowiedz
@Asterling: nie mamy zadnych atrakcji. Tylko fotobudka, ktora jest w cenie sali. Zamiast atrakcji wolelismy wziac najlepsza sale i dj z konfenensjerem, fotografa. 114osob (zaproszone prawie 200, dobry wynik bo innym laskom z grupy PM2022 po 70%gosci poodmawiało), wesele i male poprawiny, noclegi dla wszystkich. Chcielismy sie w 100k zamknac ale na ten moment to juz chyba nie wyjdzie. I zeby nie bylo durrrr - nie bierzemy kredytu, nie placimy za
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@jatylkozapytac: a tak z fakapów - wuja kolegi zasłabł podczas jakichś durnych zabaw z podnoszeniem partnerek, pogotowie przyjechało, facet zmarł na drugi dzień w szpitalu...
  • Odpowiedz
@mentari: no ale co przeczyć? ludzie brali żeby spróbować skoro już robią drinki ale nie było to super atrakcją i każdy później mówił, że to kasa w błoto i mogło ich nie być,
jak nie liczysz hajsu to nie ma powodu dlaczego miałbyś ich nie zatrudniać ale jak nie masz worka bez dna to imo jest to pierwsze do odcięcia bo na tych weselach co ja byłem się nie sprawdziło
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: wesele bez przypisanych miejsc na sali. Ludzie wchodzi siadali swoimi paczkami i spoko, tylko ostatnie 1/3 gości miała już jakieś pojedyncze miejsca i nijak nie można było usiąść z kim się chciało, zaczęło się negocjowanie przesiadania i ogólny sajgon.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: na nasze wesele ciocia z wujkiem przyprowadzili dwóch synów, którzy nie byli przez nas zaproszeni. Świadkowa musiała im gazem organizować dodatkowe miejsca przy stołach. Zaproszenia dawaliśmy imienne, więc nie wiem jak lepiej można się było zabezpieczyć.
  • Odpowiedz
@jatylkozapytac: slabo przyklejone kwiatki/ozdoby na aucie ktore spadly w drodze do restauracji. Fotograf zjechal na pobocze zeby je zabrac a w tym czasie do auta wskoczyla mu prostytutka.
  • Odpowiedz