Wpis z mikrobloga

@rzep:

No porównaj sobie marsze i symbolikę Black Pride do White Pride. Widzisz u czarnych jakieś symbole nazistowskie? Nawiązania do holokaustu?

Co mnie jakaś symbolika interesuje i marsze?
Gdybym rzeczywiście miał porównać to pewnie znalazłbym jakieś ciekawe hasła gdy murzyni mordowali białych w Afryce, ale co to ma do rzeczy? To jest hasło, które było używane pewnie długie lata poprzedzając holohaust czy cokolwiek ci durnego do głowy przyjdzie. Zakazać picia wody,
Co mnie jakaś symbolika interesuje i marsze? Gdybym rzeczywiście miał porównać to pewnie znalazłbym jakieś ciekawe hasła gdy murzyni mordowali białych w Afryce, ale co to ma do rzeczy? To jest hasło, które było używane pewnie długie lata poprzedzając holohaust czy cokolwiek ci durnego do głowy przyjdzie. Zakazać picia wody, bo Hitler też ją pił?

Twoje usprawiedliwienia to jedynie fikołki. Black Pride - dobre, postępowe, White Pride - złe i rasistowskie. Obrzydliwy
Aha, ale Black Pride nie kojarzy ci się z organizacjami rasistowskimi i faszystowskimi? xD I White Pride i Black Pride są używane w rasistowkiej narracji, ale tylko jedno ci nie odpowiada.


@suweren_sudoku: No już Ci pisałem - porównaj sobie marsze Black Pride to White Pride i powiedz mi gdzie tam jest symbolika rasistowska i faszystowska w tych pierwszych?

Gdzie masz tych czarnych nazioli czy skinheadów noszących kurtki z krzyżami celtyckimi i
@rzep: Co mnie znowu krzyże celtyckie obchodzą i jakieś marsze?
Tak jak pisałem - skoro Hitler pił wodę to może picie wody nie jest politycznie poprawne?
Skoro biali brali udział w faszystowkich marszach to może samo bycie białym powinno być politycznie niepoprawne?

Ten argument jest debilny i to zwykły fikołek. Tak samo ja mógłbym znaleźć jakichś murzynów rasistów, którzy używają wyrażenia "Black Pride" i uznać to za niepoprawnie politycznie.

Nie chce