Wpis z mikrobloga

A spróbuj nie to będzie ci lewactwo masowo spamowało negatywymi opiniami w sieci. Berlin pozdrawia xDDD


@wojtas_mks: Berlin to europejska stolica lewackiego #!$%@?. Sami Niemcy plują na to miasto mówiąc że jest do porzygu lewicowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzep Tak? A to ciekawe, bo po przemarszu zwolenników black pride, Minneapolis wyglądało jak miasta Ukrainy dzisiaj.

Więc jak źle się nie kojarzy?To tobie źle się nie kojarzy.
Czym zwolennicy white pride różnią się od zwolenników BLM, których liderka wprost powiedziała,że jest "trained marxist", który to ruch również głosił że spala miasto jeżeli w procesie Chauvina nie dostaną wyroku takiego jaki chcieli? Przecież jakakolwiek nie lewicowa organizacja robi 1/100 tego co BLM a będziecie chcieli jej zdelegalizowania.

Co ja gadam nawet blackpill,który jest apolityczny i jest zbiorem faktów na temat rynku matrymonialnego w UK, ma być uważany za hate
rosikk1 - @rzep Tak? A to ciekawe, bo po przemarszu zwolenników black pride, Minneapo...

źródło: comment_1655820405IDdLZQPG97sBRYgtZwZzdG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@enforcer: Nie jestem wielkim zwolennikiem „pride month” i innych tego typu tworów, ale ten obrazek oceniam w kategorii #urojeniaprawakoidalne.

Nie łatwiej jest żyć z podejściem, że każdy ma swoje przekonania i żyje według własnych idei, nie wchodząc z butami innym ludziom? Mają ochotę, niech sobie celebrują co chcą, a Ty nie masz obowiązku w tym uczestniczyć. Więcej, możesz sam być prekursorem wszelkiego typu przedsięwzięć.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: No na czym może polegać propaganda lgbt ja #!$%@?ę. Na propagowaniu lgbt w kierunku mitycznej równości (pytanie tylko z kim), chociaż czasem można odnieść wrażenie że bije od tego poczucie wyzszości. Skupianie się na samych pozytywnych aspektach takiego że tak powiem "lajfstajllu" #!$%@? jego mać XD kompletnie przemilczając ciemne strony. Widzę niektózy mają wielki problem ze stwierdzeniem że to wszystko jest robione dla wspólnej idei czyli walki w imię
  • Odpowiedz
Na propagowaniu lgbt w kierunku mitycznej równości


@Bloodborn: Pewnie dlatego, że w Polsce są dyskryminowani prawnie

chociaż czasem można odnieść wrażenie że bije od tego poczucie
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Hahah nie miałem w tym zdaniu na myśli hardkorów o jakich mowa w tym linku tylko bardziej zaburzenia psychiczne gdzie ktoś przez całe życie nie może się zdecydować jakiej jest płci, ale fajnie że dostrzegasz zagrożenie, skoro twoje skojazenia powędrowały w tą stronę xD (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
bardziej zaburzenia psychiczne gdzie ktoś przez całe życie nie może się zdecydować jakiej jest płci


@Bloodborn: Czyli co konkretnie? I jakie zaburzenia? Mów jaśniej.

fajnie że dostrzegasz zagrożenie, skoro twoje skojazenia powędrowały w tą stronę xD


No właśnie jakby na odwrót - próbuję ogarnąć najczęstsze obawy uczniow szkol specjalnych i prezentuje dowody.
  • Odpowiedz