Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
26 dni diety pudelkowej + 3 razy w tygodniu silownia.
Zobaczymy ile chlop zrzuci w tym czasie.

Aktualnie 126,5kg
174cm

Skusilem sie na nia, zeby najtrudniejszy czas przejscia na diete sobie ulatwic i nie kusilo w sklepie.

#dieta #silownia
  • 42
  • Odpowiedz
  • 0
@DiegoCosta no spoko, tylko dieta i odchudzanie to głównie reżim we własnej głowie, i nawyk panowania nad swoimi zachciankami ¯_(ツ)_/¯ tego ktoś za Ciebie nie zrobi.

Ja bez pudełek schudłem 6,5 kg w półtora miesiąca. IF, 1700/1800 DNT/DT i zjazd 85 - > 78.5 kg.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b7kj: no oczywiście że tak, tylko jak ktoś ma #!$%@? nawyki żywieniowe to z dnia na dzień się nie nauczy zdrowo gotować, a w pudełkach masz juz to podane na tacy w sumie (tu tez zależy jakie pudełka masz)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b7kj: + do tego jak byłem na diecie rozpisanej to przynajmniej ta która ja miałem zajmowała dużo czasu zeby to wszystko przygotować co skutecznie zabijało moje chęci jak musiałem co drugi dzień po 2-3h przy garach stać (gotowałem na dwa dni)
  • Odpowiedz
  • 0
@DiegoCosta tu się akurat zgodzę, nieraz diety to kosmos ( ͡º ͜ʖ͡º) 1500 kalorii do zjedzenia, a składników 2 strony A4. Choć i tak 2-3h co dwa dni to IMO normalny czas gotowania szamy na dwa dni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@b7kj: tak, to całkiem normalny czas dlatego stwierdziliśmy z zona ze nawet jak bym nie był na diecie to i tak byśmy brali pudełka dla wygody po prostu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RyzBasmati: ale rozumiem cie kumplu co to znaczy zajadac sfres. Okrutne to jest sam widze jak zrobilem z 85kg juz 96kg. Co prawda ja cwicze to sporo waza miesnie i jeszcze ulany nie jestem ale jak tak dalej pojdzie to albo osiwieje albo bede grubasem xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RyzBasmati: chłop 125 koło waży i 100g białka dziennie będzie jadł i 2000kcal śmiechu warte xD dobre samopoczucie będziesz miał dwa tygodnie, potem enjoy nieprzespane noce z głodu i sikania co 10 minut
  • Odpowiedz