Wpis z mikrobloga

@RyzBasmati Dieta pudełkową to najgorsze co mogłeś wybrać... Nie oszukasz organizmu i głowy! Musisz jeść to co lubisz, tylko kuźwa w ograniczonych ilościach... Fitatu zainstaluj i notuj... Przerabiałem już wszystkie diety i tylko MNIEJ ŻREĆ DZIAŁA... No i więcej białka, mniej węgli - taka zasada...

Ja aktualnie 118,5 (lecę z okolic 128), 190 cm. 3 razy siłka w tygodniu (36 Minut).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoswiadczonySprzedawcaPradu: 2000kcal
Sam przerabialem wiele i ostatecznie zjechalem do 70kg, ale potem wiele problemow i zajadalem stres i skonczylem na 135kg.

Z doswiadczenia wiem, ze ten miesiac mi pomoze, po mniej wiecej 2tyg potrzebuje na przyzwyczajenie sie do normalnego jedzenia.
@RyzBasmati: ale ten świat niesprawiedliwy, czytam twój komentarz i się za głowę łapie jak to jest możliwe, ja wpierniczam wszystko po kolei, tak na oko jem tyle co normalny dorosły ostatnio tylko praca biurowa i po 10 latach od skończenia szkoły ważę mniej niż wtedy, chciałbym z 20kg więcej ważyć, ale nic nie wchodzi, a nie mam zacięcia żeby pilnować diety i pójść na siłkę
@Esarmist Dopóki nie zaczniesz liczyć ile faktycznie jesz I nie przebijesz swojego zapotrzebowania kalorycznego to nie przytyjesz. Poza tym etap tycia też jest długi, jeśli chcesz przytyć zdrowo 20kg i ćwicząc to policz sobie, że 1-2kg na miesiąc to jest okej pod względem budowy masy ciała a nie ulania się. Ja jestem obecnie na masie I jem sobie 3000kcal, ale rozkładam to na parę posiłków, a kolega z pracy je na raz
@RyzBasmati: A ja myślę że to dobry pomysł żeby zacząć dietę, oczywiście jeśli po zakończeniu pudełkowej nie zaczniesz #!$%@?ć jak świnia tylko będziesz liczył kalorie samodzielnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoswiadczonySprzedawcaPradu: ja mam 1900kcal chyba, i tez 3xsilownia i 2xbasen. Nie jestem glodny, ale ciagnei do pizz jak zawsze i czasami ulegne nie ukrywam, ale bynajmniej nie z glodu tylko z tej ze nie umialem walczyc z ochota na pizze. Glodny bynajmnjej nie jestem. Schodze ze 100kg, obecnie 93
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoswiadczonySprzedawcaPradu: co ty #!$%@?, właśnie dieta pudełkowa jak nie jest oszukiwana na kaloriach to jest zajebista sprawa

Masz pudełko - nie zjesz więcej bo nie masz co (chyba ze masz pokitrane czekolady po szafkach to nic nie pomoże).

A jak gotujesz samemu i masz problem z jedzeniem to zawsze będziesz mial myśli w stylu - a dobra dam te pol garstki makaronu więcej, a tu zjem jedna kanapkę wiecej.

Dzieki pudelkom
Te 2 tys. kcal to jakaś masakra... Ciągle będziesz chodził głodny...


@DoswiadczonySprzedawcaPradu: duże ucięcie kcal przy takiej masie początkowej jest ok. Ale po miesiącu OP będzie musiał zwiększyć kaloryczność.
@RyzBasmati: Najlepiej jeszcze jakbyś sobie zrobił tydzień na zerze kalorycznym po pudełkach i potem znowu redukcja ()
Jak zacząłem pierwszą siedzącą pracę to przytyłem w rok z 65 na 85 kg. A teraz moja