Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie beciaki, jeśli ktoś śmie wymagać czystej karty i przeszkadza mu obcy gówniak - jest nienormalny, bo waszym zasranym obowiązkiem jest pomóc swoimi zasobami i wsparciem emocjonalnym samotnej matce po karuzeli kutasów.
Oczywiście musisz też jakoś się prezentować, bo to nie jest tak, że ktoś obniży teraz mocno swoje wymagania ( ͡º ͜ʖ͡º)
#blackpill #p0lka #tinder #zwiazki #przegryw #logikarozowychpaskow
LordKutanga - Pamiętajcie beciaki, jeśli ktoś śmie wymagać czystej karty i przeszkadz...

źródło: comment_1655712171hR6hgFil29NRyqjdZ4RRY4.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yupitr: "Pracuje w: MAMA 24H NA DOBE"

@LateNever: Rubryka "o mnie", a przedstawiana jest lista wymagań co do facetów. Chociaż w sumie cały ten wylew wymagań pasuje do miejsca w którym go umiesza. Od razu widać z kim ma się do czynienia
  • Odpowiedz
@LateNever: Ogólnie jak ktoś cały profil ma zapisany tym czego wymaga od innych a o sobie ma napisane tylko że ma gowniaka i nie pali XD To jest "Twój opis" czy oferta pracy xd Nawet w januszokorpo teraz piszę się więcej o firmie i stanowisku niż ona osobie. No chyba że uważa że zdjęcie to absolutny szczyt tego co ma do zaoferowania i niczym innym nie jest w stanie przyciągnąć
  • Odpowiedz
@LateNever: tak uniwersalnie to nie.. no bo ktoś mając jakieś doświadczenia wie co chce a czego nie, więc nie wiem dlaczego miała to być czerwona flaga.. Jak ja bym powiedział, że osoba która stawia karierę wyżej niż związek - dziękuje. To też czerwona flaga jeżeli chodzi o moją osobę? :D

Natomiast sam opis laski.. o psach kotach, musiała trafić albo na samych p-----w którzy przesadzali z tymi zwierzętami i tego nie chce. albo po prostu nie rozumie zżycia się i jakieś bliskości z psem czy kotem, więc i może mieć problem z bliksością z jej strony do drugiej osoby.

Nie chce grubych - ma prawo, mogą ludzie z nadwagą jej się nie podobać, może chcieć mieć wszystko na gotowe a nie że ktoś dopiero schudnie czy
  • Odpowiedz
tak uniwersalnie to nie.. no bo ktoś mając jakieś doświadczenia wie co chce a czego nie, więc nie wiem dlaczego miała to być czerwona flaga..


@r5678: Że dana osoba jest zwykłym narcystycznym bucem. Odrzucanie kogoś z powodu jednej cechy, nie znając danej osoby to oznaka s----------a. Ja mimo że mam centrowo-prawicowe poglądy to nie skreślam człowieka bo jest lewakiem dopiero jak zaczyna pieprzyć farmazony i tak dalej. Podobnie z innymi
  • Odpowiedz