Wpis z mikrobloga

@polskiestatystyki: Przyjrzyj się jak ktoś robi np. brzuszki na tej śmiesznej ławeczce gdzie leżysz głową w dół. :)
Do tego oczywiście ciągi, 1/3 przysiadu, wyciskanie w połowie zakresu, allachy ciągnąc wszystkim czym możliwe. Wznosy w bok co się czasami #!$%@? to jest #!$%@?.
@polskiestatystyki: może robił spoto press? :) zamiast nagrywaj spytaj się xD ale wiele osób początkujaćych co obejrzało 5 filmów na WK mysłi, ze jest specjalistami i wszystko wie i wyśmiewa. Ja mimo, zę pracuje w tym zawodzie jestem otwarty i się pytam, ludzie robią różne rzeczy na siłowni w różnych celach lub niektórzy np. są po jakiś urazach/wypadkach i coś jest dnia nich awykonalne
@polskiestatystyki: ja to u siebie mam takiego dzieciaka z 16 lat co przed każdym lustrem sie napina jak na jakichś zawodach fit mimo, ze nie ma żadnych mięśni tylko sam tłuszcz i później przechodzi do ćwiczeń gdzie 90% z nich robi w zakresie mniejszym niż połowa, zawsze z niego kisne jak patrzę co on robi, wstawił bym jakiś filmik ale myśle, ze może mieć tu konto XD