Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy któraś z kobiet tutaj miała problemy z powracającym zakażeniem dolnych dróg moczowych? Za każdym razem gdy np. usiąde na zimnej ławce dłuższą chwile czasu itp, po seksie (gdy się po nim nie umyje lub wysikam, czasami po prostu zdaza się od razu zasnąc), zakażenie powraca. Dla informacji mam stałego partnera (nie rucham sie na lewo i prawo, bo pewnie ludzie z pewnego tagu będą tutaj o to mnie oskarżać), myję się codziennie, stosuje plyn do higieny intymnej, bielizna zmieniana codziennie. Robiłam kilka razy badania moczu, posiew, byłam na usg nerek czy też u ginekolożki - nic to nie dało. Ginekolożka stwierdziła, że no niektore kobiety mają tak budowę i czasem nie da się z tym nic zrobić. Czy serio nie da się z tym nic zrobić? Czy któraś miała problem i coś pomogło?

#rozowepaski #mirabelkopomusz #medycyna

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62af15c5d08886b56a80ff08
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: miałam z tym problem przez kilka lat. Idź koniecznie do dobrego urologa. Po stosunku stosuj furagine i żel antybakteryjny (np. provac). Ja latałam od urologa do urologa, aż w końcu jeden polecił mi pójście na fizjoterapia uroginekologiczna i pomogło. Jak chcesz o tym porozmawiać to pisz na priv. Wiem jakie to męczące, trzymaj się! :)
@AnonimoweMirkoWyznania: Może to grzybica, albo bakterie. Może jakiś antybiotyk. Może spróbuj żelu do higieny intymnej z probiotykiem, tylko używaj nie za często bo wysusza skórę. Moze oboje musicie przejść leczenie ty i partner, bo co z tego że ty się podleczysz jak on cię znów zakazi. Może niech on się myje dokładniej, i bardziej dba o higienę. W przypadku grzybicy oboje powinniście przejść leczenie, i to zazwyczaj trwa spory czas.
@AnonimoweMirkoWyznania: Sikanie po seksie to obowiązek. Tak samo mycie się. Nic dziwnego, że to wraca, jak zdarza Ci się pomijać sikanie. Zbadaj też niebieskiego, bo często gin zaleca leczenie tylko dla jednej osoby. I dopilnuj, żeby przeszedł całą kurację + sama bierz profilaktycznie urosept (możesz brać dłużej, niż miesiąc), i wstrzymaj się z seksem dopóki oboje nie wybierzecie kuracji
@AnonimoweMirkoWyznania: partner niech się przebada - może on cię zakaża, a sam nie ma objawów, poza tym wymień bieliznę na bawełnianą, nie depiluj miejsc intymnych na zero - tylko przycinaj ewentualnie i pij sok żurawinowy - włączyłabym go na stałe do diety - chroni przed takimi zakażeniami i wspomaga leczenie.
@AnonimoweMirkoWyznania: po seksie ZAWSZE trzeba się wysikać, aby oczyścić drogi moczowe, nie używać płynu do higieny intymnej, spanie w koszuli bez majtek, lub bardzo luźnych spodenkach (nie może być nic obwisłego)-po tym u mnie się skończyły wszystkie problemy :)