Wpis z mikrobloga

Przecież ja nigdzie nie zaprzeczyłem, że chodzi bez smyczy.


@pitu120: a czy ja napisałem, że zaprzeczyłeś? Odsyłasz mnie do szkoły, bo zrozumiałeś, że zakończenie edukacji na podstawówce to nie była najlepsza życiowa decyzja. Przynajmniej masz psa który wygląda jak gówno i możesz się pluć do wykopków którzy chcą się czuć bezpiecznie w miejscach publicznych. A weź #!$%@? na czarno i tak już za dużo atencji dostałeś.
@malinq: tak napisałeś "ale się rakiem wycofujesz nagle z narracji" czego nie zrobiłem, a jak tak twierdzisz zacytuj dwie sprzeczne moje wypowiedzi.
@StatekKosmicznyZiemniaki: dałem lenny face co myślałem że jest chyba jednoznaczne z tym, że jest to żartobliwe :) Daleko mi do obrazy kogoś w sieci, bo napisał że dany pies wygląda tak czy inaczej.
O nie, #amstaff bez smyczy i kagańca!

nie znacie nawet kontekstu, psa itp. ale najlepiej się wypowiadać. Typowe wykopowi eksperci od wszystkie. Po pierwsze, pies jest puszczany luźno gdy nikogo nie ma w okolicy, gdy ktoś z daleka się zbliża jest przypinany na smycz.


@pitu120: oczywiście będziesz się z tym kłócił, ale każdy kto ma IQ powyżej 30 wie o co chodzi. Biorąc pod uwagę jakiego masz psa, to możesz nie
czyli całkiem podobny do Ciebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dałem lenny face co myślałem że jest chyba jednoznaczne z tym, że jest to żartobliwe :) Daleko mi do obrazy kogoś w sieci, bo napisał że dany pies wygląda tak czy inaczej.


@pitu120: i znowu to robisz. Ten pies jest chyba mądrzejszy od Ciebie xD
@pitu120: ja Ciebie pozdrawiam, i Twojego psa też pozdrawiam, ale wygląda on dość kontrowersyjnie. Jak mi teraz tak odpisałeś z szacunkiem to przepraszam za ten fragment o siusiaku. Proszę tylko abyś był uważny i go pilnował. Sam miałem kiedyś nieprzyjemność spotkać się z takim, jechałem na rowerze przez las, pani puściła go ze smyczy, i rzucił się na rower - dzięki bogu przestrzelił i trafił obok, ale jakby mnie wywrócił, to
@malinq: ładnie, że usunąłeś ale widać z kim tu dyskutuję.

Zacytuję to co napisałeś:

robisz #!$%@?ę z logiki

po co wtrącasz matkę do dyskusji


Lecisz na czarną dziecko bo już widać psycha siada i pojazdy po rodzinie muszą lecieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie znacie nawet kontekstu, psa itp. ale najlepiej się wypowiadać. Typowe wykopowi eksperci od wszystkie.

@pitu120: dlatego powinno być jasno sprecyzowane prawo opisujące obowiązki właściciela tzw. ras niebezpiecznych (krzyżowanych tak, żeby wyszedł agresywny gatunek). Wtedy z jednej strony nie będzie kontekstów i domysłów, ani też darcia mordy nakazujących właścicielowi coś robić ¯\_(ツ)_/¯

Niektórzy dyskutanci chyba nie rozumieją, że pies nie może całego życia spędzić na smyczy i bieganie na otwartym terenie
ras niebezpiecznych (krzyżowanych tak, żeby wyszedł agresywny gatunek).


@xfin: czyli gdyby to był np. owczarek niemiecki, golden czy inna duża rasa to mógł by nawet przy ludziach być spuszczany luźno?