Wpis z mikrobloga

@Wiciu553: ogólnie ma wywalone na otoczenie. Psy go jeszcze zainteresują i skupi wzrok na nich, na ludzi ma wywalone. Spinam go jak ktoś jedzie tylko z tego powodu, że wiem jak ktoś może się czuć jadąc rowerem gdy luzem idzie na przeciwko taki pies.
Tak samo jak idę z nim na smyczy ~1.2m to jak mijam kogoś łapie go krócej bo tak jak wyżej wiem, że są ludzie którzy boją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czyli gdyby to był np. owczarek niemiecki, golden czy inna duża rasa to mógł by nawet przy ludziach być spuszczany luźno?

@pitu120: Napisałem "rasy niebezpieczne", bo uważam że kynolog wie lepiej niż ja ¯\_(ツ)_/¯
A na chwilę obecną owczarek niemiecki i golden do nich nie należą.
  • Odpowiedz
@pitu120: Ale jaki kontekst jest tu potrzebny? Masz groźnego psa i wypowiadasz się jak p---b - wyśmiewasz smycz i kagańce, udowadniasz wszystkim że nie znają twojego psa i ze jest on niegroźny xd

Podpowiem ci coś - każdy jest do momentu jak kogoś nie zagryzie. A jakoś dziwnym przypadkiem częściej zdarza się że to amstaf czy pitbull zeżre jakieś dziecko a nie k---a jamnik. Nie mam pojęcia czemu.
  • Odpowiedz
@pitu120: nie zeby cos, nie mam nic do tych psow. Natomiast mialem ta przyjemność brać udział w 3 p--------h akcjach, dwie skończyły sie pogryzieniem mojego psa. Od tego czasu na durny spacer biore ze sobą gaz i dobry "scyzoryk" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ejenes: pierwszy spacer z tym psem po za osiedle po jego kwarantannie po szczepieniach jak miał ~3 miesiące i od razu przygoda. Szliśmy na smyczy i podbiegł do niego bullterier i go zaatakował. Jest to mój drugi amstaff (pierwszy 14 lat miał) więc nie boję się za bardzo tych ras więc siadłem na niego aby nie mógł szarpać bo to powoduje największe uszkodzenia i skończyło się na rozwalonej mojej ręce,
  • Odpowiedz
co się złapali na te piękna zarzutke


@Spider1919: za każdym razem jak wstawiam fotkę z prowokacyjnym komentarzem zlatuje się masa ekspertów wiedząca jak wychować psa/znająca konkretnego psa na podstawie fotki.
  • Odpowiedz
razem jak wstawiam fotkę z prowokacyjnym komentarzem


@pitu120: są tacy co nawet komentować prowokacyjnie nie muszą, a wystarczy że wrzucą suczkę taką małą do kolanka ( ͡ ͜ʖ ͡)

just wypok things (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@matra: ciekawe co by wymyślili jak bym wstawił fotkę psa który siedzi obok małego dziecka, albo filmik jak się bawi z dzieckiem. Pewnie "to kwestia czasu kiedy go pogryzie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz