Wpis z mikrobloga

W końcu gravela mam i ja ( ͟ل͜)

Po 2 latach na prelaju


@SkwarSki: jakie różnice najbardziej odczuwasz pomiędzy cx a gravelem? Pytam bo sam do jeżdżenia używał przełajówki a nie mam porównania. Mocowania mnie nie przekonują bo jeżdżę na pusto, krótką główkę nadrabiam podkładkami, a opony i 50 mm by się pewnie zmieściły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niemniej, nie
@wiaderkoo na plus CXa to skoczność roweru tzn łatwiej poderwać do góry rower. To kwestia krótszej bazy kół. No i mój cx był lżejszy.
Na plus gravela nie jest właśnie tak sztywno i pozycja jest lepsza na długie dystansy.

Myślę że to kwestia mocno indywidualna.
Najwięcej powiem po dystansach 200+ km po szutrach i ujebech a takie w sierpniu mnie czekają.
Najwięcej powiem po dystansach 200+ km po szutrach i ujebech a takie w sierpniu mnie czekają.


@SkwarSki: no to jescze mam czas na zmianę bo póki co nie grożą mi takie dystanse :) Ok, będę wdzięczny, jak zawołasz. Niech dobrze służy!
@SkwarSki: też zastanawiam się nad przesiadką na gravela, bo po wielu latach jeżdżenia doszedłem do wniosku, że największą frajdę sprawiają mi nie odcinki w lesie czy jazda po górach, a dłuższe wyprawy głównie po drogach asfaltowych