Wpis z mikrobloga

@Hrabia_Horeszko: To fakt z klocków lego robio z tego jakieś rpg, ale chce poczuć tą satysfakcję jak po godzinach kopania surowców niezliczonych walk z mobami wreszcie mi się uda coś zbudować ()
@Wanzey: Tylko niestety największa przyjemność daje dążenie do celu. A jak już staje przed tym na co poświęciłem pare godzin to mam tylko takie „ No fajne. Esc, zapisz i wyjdź”. A z survivala to by mogli ulepić w końcu jakiś konkret. Albo maszynkę do wielogodzinnego grindowania na wzór terrari, albo właśnie jakiegoś rpga z zawarciem lore które sobie budują w tych filmach i gierkach na licencji. A tak to w
@Wanzey: Jeżeli będziesz grał wersja po wersji to raczej oprócz pomniejszych błędów jak urwane chunki, zmiana poziomu wody w oceanach itd. wszystko powinno być git (dla pewności pominąłbym mega stare wersje i zaczął od pierwszej dostępnej alphy "Alpha v1.0.4") co do przeskakiwania z alphy na aktualną wersje najprościej będzie sprawdzić po prostu stworzyć save na alphie, odpalić 1.19 i spróbować załadować ( )