Wpis z mikrobloga

@Wanzey: Eh meinkraft, meinkraft. Pamiętam jak tak z 10-11 lat temu grałem na serwerze, się budowało, się walczyło, się "rolplejowało" xd

Na serwerze o ile dobrze pamiętam były 4 "grupy" i trzeba było do którejś dołączyć, no i każda miała swoją miejscówkę. Pamiętam że dla mojej zrobiłem coś ala "saloon" jak dostałem zgodę na wykorzystanie terenu xd

Potem (albo przedtem, już nie pamiętam) grałem na jeszcze jednym serwerze który był nieco
Pobierz BorysKafarov - @Wanzey: Eh meinkraft, meinkraft. Pamiętam jak tak z 10-11 lat temu gr...
źródło: comment_16554698770eLrGIucEDvuI3wotFNzX4.jpg
@Wanzey: Nie buduje się drugi raz tego samego, jak się buduje z projektu to zabija część frajdy, chyba że to twój projekt ʕʔ Ja często rysowałem projekty w zeszytach na lekacjach bo kratki miałem i wracałem do domu i budowałem jak #!$%@? ale nigdy nie wychodziło 1:1 bo coś się zmieniało po drodze, ale jak już raz się wybudowało, to drugi raz nawet na innym świecie bym
@Umeraczyk: Design ścian gdzieś na necie widziałem, a sama budowla to można powiedzieć że mój projekt, budowałem to na spontanie że tak powiem na żywo
@Laggger97: 1.19 a modów to tam jest w #!$%@? dużo by wymieniać