Wpis z mikrobloga

Miałem sytuację że przebieg auta był przykładowo 264 358 km i pojechałem na przegląd,a po przeglądzie nad morze. Będąc nad morzem w aplikacji mObywatel sprawdzic chciałem do kiedy mam OC na to auto i zobaczyłem że mam wpisany przebieg z czapy czyli 288 560 czyli nie jakiś czeski błąd typu 286 358 że ktoś jedną cyfre pomylił tylko zupełnie inne dane. Zadzwoniłem do diagnosty i powiedział że zdalnie mi nie zmieni że muszę przyjechać i mu pokazać a poza tym wpisał taki jaki musiałem mieć na blacie. Zadzwoniłem na komisariat w mieście gdzie byłem nad morzem i pytam policjanta czy jak przyjadę to mi wyda jakaś notatkę że przyjechałem i mu się przyznaje do czegoś takiego, że mam zdjęcie sprzed 2 dni z przebiegiem niższym o 20k i to błąd diagnosty, a nie chce się tłumaczyć patrolowi jak mnie złapią do kontroli, a ten do mnie że może sobie przestawiłem przebieg XD Ja #!$%@?ę jakie ludzkie podejście. Nie mam co robić tylko dzień po przeglądzie przestawiać przebieg do przodu o 20k XDDD Ostatecznie łaskawie powiedział, że żadnej notatki mi nie wystawi ale ze jak coś zapisze sobie naszą rozmowę i jakby mnie złapali to mam powiedzieć że sie kontaktowałem z policją w tej sprawie i podać numer na komisariat. Na szczęście nie miałem kontroli, a po powrocie diagnosta wprowadził poprawny przebieg... Ale #!$%@? no ludzie na każdym kroku trzeba każdego sprawdzać, chociaż nie mam uprawnień do weryfikacji poprawności wpisu na kartce od diagnosty i powinno się miec zaufanie do instytucji
Zrób wszystko dobrze, zapłać za usługę a potem si martw człowieku heh XD
#policja #samochody #skp #przegladsamochodu #motoryzacja
  • 4
@PepeXD: generalnie to wiem ile moje auto ma przebiegu bo je przecież muszę serwisowac, także tak, wiem ile ma. Nr vin bledny nie przejdzie przez system, a i vin tez znam na pamiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)