Wpis z mikrobloga

We wczorajszym "Wstajesz i wiesz" w TVN24 o wątpliwościach wokół majątku szefa rządu Mateusza Morawieckiego i zakupu obligacji mówiła wiceprezeska i dyrektorka programowa Watchdoga Katarzyna Batko-Tołuć

Szczegóły: TVN24.pl



__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #premier #morawiecki
WatchdogPolska - We wczorajszym "Wstajesz i wiesz" w TVN24 o wątpliwościach wokół maj...

źródło: comment_1655453506IPwhemjdwWhL8c95XC0ZDa.jpg

Pobierz
  • 96
@gimnazjumqqq: a jak się ubierają osoby z tytułem profesorskim? ¯_(ツ)_/¯ Nasze t-shirty są adekwatne do tematyki komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Watchdog_Polska: wygląda jak typowy niby ekspert, powiedzmy szeregowy pracownik jakiejś firmy. Ale mówiła sensownie, a nawet zażartowała z czegoś, odniosła sie do kilku wątków, każdy raczej wyczerpała (powiedziała ogólnie, ale nie zbyt ogólnie). Piękna wypowiedź! Na koniec okazało się, że
@Watchdog_Polska: piszecie to w kilka osób? Pewnie pisze to jedna osoba wiec po co ta liczba mnoga. Konsultujesz sie z wspolpracownikami co odpisac? xD
Oceniłem dokładnie zdjęcie na ktorym widnieje wiele okolicznosci ktore do tej pory na wykopie pojawialy sie jako mem. I dlatego moim pierwszym wrazeniem bylo wlasnie to. Nic wiecej, dokladnie to opisałem. Nie szukaj na siłe tego czego nie ma. A to co powiedziala - nie mam pojecia
widzisz, a my poszliśmy dalej. Wyrośliśmy już z podstawówki i używamy odpowiednich form dla odpowiedniej płci osoby zajmującej dane stanowisko.


@Watchdog_Polska: Czyli waszym zdaniem jeśli ktoś używa oficjalnej/tradycyjnej formy, pozostawionej bez odmiany np. pani dyrektor, pani profesor (swoją drogą zgodnej z wytycznymi sjp PWN), to znaczy że nie dorósł i powinien wrócić do podstawówki?
Wyrośliśmy już z podstawówki i używamy odpowiednich form dla odpowiedniej płci osoby zajmującej dane stanowisko


@Watchdog_Polska: tylko jeszcze nie dorosliscie żeby się ubrać normalnie do wywiadu w telewizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ps zawsze wywiadów udzielacie ze schowka na szczotki?
dorośli, tylko zapomniali, że ludzie (niestety!) patrzą najpierw na wygląd i to jest też ważne


@gimnazjumqqq: no tak, przecież odsłucham wywiad z wklejonego obrazka. Niestety praca zdalna spowodowała, że ludzie w domowych dresach pokazują się całemu światu a później zdziwieni, że ktoś ocenia ich wygląd. Jak mam traktować poważnie człowieka, który nie szanuje siebie i mnie - nie potrafi poświęcić kilku minut żeby wyglądać na człowiek