Wpis z mikrobloga

We wczorajszym "Wstajesz i wiesz" w TVN24 o wątpliwościach wokół majątku szefa rządu Mateusza Morawieckiego i zakupu obligacji mówiła wiceprezeska i dyrektorka programowa Watchdoga Katarzyna Batko-Tołuć

Szczegóły: TVN24.pl



__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #premier #morawiecki
WatchdogPolska - We wczorajszym "Wstajesz i wiesz" w TVN24 o wątpliwościach wokół maj...

źródło: comment_1655453506IPwhemjdwWhL8c95XC0ZDa.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
Oczywiście jednocześnie każdy się ostro podnieca, że Zelenski biega w t-shirtach, kiedy na spotkaniu każdy inny polityk jest w garniaku xD
  • Odpowiedz
Wiceprezeska, dyrektorka. A czemu nie Wiceprezes i dyrektor? W szkole nauczono mnie mówić Pani dyrektor i było git. A dyrektorka to między kolegami mówiliśmy.


@Gruby01: bo feminatywy są poprawne językowo. Nikogo wina, że chodziłeś do takiej a nie innej szkoły.
  • Odpowiedz
Oczywiście jednocześnie każdy się ostro podnieca, że Zelenski biega w t-shirtach, kiedy na spotkaniu każdy inny polityk jest w garniaku xD


@fuechsinn: Buszujesz w świątyni inceli i #!$%@? internetu. Jak masz macicę to jesteś złem tego świata w każdym przypadku. Każdy jest tutaj najlepszy w każdej dziedzinie, od zdrowia po fizykę kwantową na polityce kończąc. Oczywiście jeżeli jest facetem nieskażonym rekreacyjnym uprawianiem seksu mieszającym w zagrzybionej piwnicy.
  • Odpowiedz
@wlazlkoteknaplotek no w sumie dzisiaj na główną trafiło znalezisko o toksyczności kobiet, w komentarzach pod którym to znaleziskiem tasują się do tekstów, że przyznanie kobietom praw to był błąd, trzeba je trzymać w workach z dziurami na oczy i w ogóle w kalifacie by było lepiej, więc wcale mnie to nie dziwi, ale nadal śmieszy :)
  • Odpowiedz
Wiceprezeska, dyrektorka. A czemu nie Wiceprezes i dyrektor? W szkole nauczono mnie mówić Pani dyrektor i było git. A dyrektorka to między kolegami mówiliśmy.


@Gruby01: bo język polski się odmienia ¯\_(ツ)_/¯ czemu mówisz pielęgniarka a nie pani pięlęgniarz? Czemu nauczycielka, posłanka są ok ale dyrektorka już nie?
  • Odpowiedz
Wiceprezeska, dyrektorka. A czemu nie Wiceprezes i dyrektor? W szkole nauczono mnie mówić Pani dyrektor i było git. A dyrektorka to między kolegami mówiliśmy.


@Gruby01: niższy szczebel to kierownica zamiast kierownik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: dołączę do ludzi czepiających się wyglądu. Jak chcecie być traktowani poważnie, to niestety trzeba wpasować się w te sztywne ramy „odpowiedniego” ubioru. Właśnie dlatego politycy i ludzie tacy jak z Ordo Iuris nawet pieprząc głupoty sprawiają „mądre” wrażenie.
Nie traktujcie tego jak prześmiewczego hejtu, tylko Feedback. O PR trzeba tez dbać niezależnie od tego jak bardzo moralnie wasze działania są słuszne.
  • Odpowiedz
Oczywiście jednocześnie każdy się ostro podnieca, że Zelenski biega w t-shirtach, kiedy na spotkaniu każdy inny polityk jest w garniaku xD


@fuechsinn: jeżeli nie rozumiesz dlaczego dobrze, że Zełeński biega w tshircie to nie pisz bzdur
  • Odpowiedz