Wpis z mikrobloga

XD

Wspaniały artykuł z gownoportalu dla kobiet - gruba baba narzeka że nie pasuje na nią sukienka z Zary xD

Przy okazji #logikarozowychpaskow czyli (według komentarzy kobiet, ja się nie znam) zaniża rozmiar który nosi + komentarze od innych bab jaka to nie jest piękna + Zara jest OPRESYJNA dla kobiet bo nie uszyła tego modelu dla wielorybów xD

#bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow
Pobierz S7-1500 - XD

Wspaniały artykuł z gownoportalu dla kobiet - gruba baba narzeka że n...
źródło: comment_1655299536aAeCc1dKQ30HEQAd1277qU.jpg
  • 40
@Syn_Krzysztofa

To już serio nie jest bodypositive tylko ulaństwo, nikt mi nie wmówi ze można czuć się dobrze i zdrowo z takim poziomem tłuszczu. Ja przy 171 i wadze 74 kg czułem się jak czołg, niewygodnie wiązało mi się buty a teraz znów przy mojej normalnej wadze (64 kg) jest dobrze pomimo brzuszka.


Ale zdajesz sobie sprawę że nie kilogramy są problemem, tylko procentowy poziom tłuszczu? Jeżeli ty przy wadze 64kg masz
@zwodek: Oczywiście, że zdaję sobie sprawę. Tutaj jest ulaństwo, jej waga to nie mięśnie a tłuszcz. Oczywiście, że można ważyć przy moim wzroście 80 kg i może nie być „brzuszka” tylko mięśnie, które oczywiście ważą więcej niż tłuszcz przy takiej samej objętości. W każdym razie u mnie nie brakuje ruchu, wprawdzie nie chodzę na siłownie, nie jeżdżę na rowerze, nie pływam ale mam pracę, w której dużo się ruszam. Po odstawieniu
@S7-1500: Model sukienki dla małego biustu nie pasuje lasce, która ma za duży biust na tej krój. No kto by się spodziewał xD

Ale ideologia body positive dorobiona, bo laska ma rozmiar 44 i glosno krzyczy, że to dyskryminacja.

I lasce rozmiar 36 z dużym biustem sukienka pewnie by nie pasowała, bo to ewidentnie dla małej miseczki szyte, ale wiadomo - jest duży rozmiar, to jest inbaz

Ubrania dobieramy do sylwetki
@S7-1500: Mam 160cm i jakieś 48 na wadze. Na mnie też masa rzeczy z zary nie pasuje, rzeczy z dekoltem- dekolt do pasa, spodnie, kiecki za długie. W tej kiecce co ma ta laska wyglądam jak w koszuli nocnej mamy- dekolt za duży i pół metra za długa. Nie wiem, może też film zrobię, że ktoś nie szyje na mnie ubrań
@S7-1500
Nie wiem jak z rozmiarami damskimi ale jeśli chodzi o męskie to ja mając 184cm wzrostu i 86 kg wagi noszę rozmiar s tylko dwóch firm - Adidasa i Zary właśnie xD. Zastanawiam się wobec tego czy roizmiarowka dla kobiet też jest tak zawyżona.
@Syn_Krzysztofa: Ja robiłem 72kg przy tym samym wzroście, uda miałem ulane, twarz ulana, drugi podbródek się stworzył, a jak się obracałem to na plecach fałdy skóry z tłuszczem się tworzyły które ograniczały ruch.
Zszedłem na 63kg a w ostatnim czasie na 60kg (ciepło inna dieta) i jest prze zajebiscie, ja nie wiem jak ktoś może chwalić bycie grubym, nie wyglądasz dobrze, jesteś mniej wydolny, jest to nie zdrowe i mowie to
@MaC1u5: Dokładnie, ja nie rozumiem jak można oszukiwać samego siebie przede wszystkim, że czuje się zdrowo i dobrze we własnym ciele. A o wyglądzie to już nie chcę się za bardzo rozwodzić, ulaństwo jest obrzydliwe
@Syn_Krzysztofa: tłuszcz to najgorsze co może być. W sowim prime ważyłem 98kg na czczo, gdy chodziłem na siłownię i targalem ciężary. Przy wzroście 186 i nie byciu jakimś docietym funkcjonowało mi się dobrze. Potem przestałem chodzić na siłownię, redukcja do 84kg, a później się upasłem chamską tkanka tłuszczowa do 96kg i od razu chciałem sobie w łeb strzelić. Nie wierzyłem, że tak może to być niewygodne i tak źle można się