Wpis z mikrobloga

XD

Wspaniały artykuł z gownoportalu dla kobiet - gruba baba narzeka że nie pasuje na nią sukienka z Zary xD

Przy okazji #logikarozowychpaskow czyli (według komentarzy kobiet, ja się nie znam) zaniża rozmiar który nosi + komentarze od innych bab jaka to nie jest piękna + Zara jest OPRESYJNA dla kobiet bo nie uszyła tego modelu dla wielorybów xD

#bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow
Pobierz S7-1500 - XD

Wspaniały artykuł z gownoportalu dla kobiet - gruba baba narzeka że n...
źródło: comment_1655299536aAeCc1dKQ30HEQAd1277qU.jpg
  • 40
@S7-1500 O ile jestem zdania, że każdy se może wyglądać tak jak chce tak tutaj to czysty debilizm. W sensie normalna rzeczą jest, że pewne kroje czy style ubrań nie będą dobrze wyglądać na każdej sylwetce. Z facetami jest dokładnie to samo. Jak kupię sobie obcisłą koszulkę to będę wyglądać jak gej, ale jeśli kupi ją dopakowany byk to będzie wyglądać spoko. Ciężko mi się tu doszukać winy producenta, naprawdę xD
@S7-1500 te wszystkie ruchy typu ciałopozytywność i tolerancja w stosunku do grubasów to chyba najgłupsze co nowoczesny świat wymyślił. Powinni (grubasy) być #!$%@? od najwcześniejszych lat żeby ruszyć swoją leniwą dupę i się aktywizować a nie wmawianie spaślakowi że jest super i że może nie dożyje czterdziestki ale przynajmniej się nażre jakby żył co najmniej sto lat.