Wpis z mikrobloga

Małe podsumowanie jakże udanego zgrupowania ode mnie:
- Wieteska grał piach w eklapie, nie ma prawa byc w ogóle powołanym a jest wystawiony na Belgię XD
- Świderski, który w poprzednich meczach udowodnił, że nie spala się na meczach reprezentacji dostaje 30 minut na 4 mecze XD
- Nie potrafimy po odbiorze piłki zrobić 3-4 szybkich podań w środku pola XD
- Turbodzban jako Dżoker z ławki XD
- Linetty 899 minut w serie A, kiepska forma,nagle z czyśćca wyciągnięty na Belgię XD
- Lewandowski znów odcięty od podań musi tworzyć okazje kolegom z drużyny XD
- Konrad Michalak WTF? XD
- Geniusz taktyczny, mistrz murowania tymczasem na 6 meczów 12 bramek straconych, jedno czyste konto w barażu ze Szwecją XD
- Sousa tak krytykowany za grę w obronie w 10 meczach eliminacji do Mundialu stracił 11 goli XD
- Gry z piłką przy nodze nie boją się tylko gracze, którzy nic wspólnego z polskim szkoleniem nie mieli czyli Zalewski i Cash XD
- Lewandowski w meczu z Belgią 5 kluczowych podań, w jednej rzeczy zgodzę się z łysym pijakiem z Bródna. Zieliński out bo ile kurde można, wystarczy na chłopa spojrzeć i widać, że „jaja miękkie” XD
- Z Krychowiakiem źle bez Krychowiaka jeszcze gorzej xD
- Grubas 711 XD
- W Kanale Czesiowym jak zwykle pucowanie grubasowego berła XD

Pozdrawiam!

#kanalsportowy #weszlo #mecz #reprezentacja
  • 19
@Warcomx A ja się trochę nie zgodzę z tobą i łysym pijakiem z Bródna, u nas jest takie przekonanie że jak Zieliński jest dobry technicznie to będzie playmakerem na środku pola. On potrzebuje piłkarzy do gry kombinacyjnej i stąd te jego kółeczka na meczu, nie ma z kim poklepać. Ja bym go jeszcze potrzymał, bo może się przydać przy Zalewskim, Klichu w formie i powiedzmy Bieliku, jakby grać ofensywnie to mogłoby ładnie
- Geniusz taktyczny, mistrz murowania tymczasem na 6 meczów 12 bramek straconych, jedno czyste konto w barażu ze Szwecją XD

- Sousa tak krytykowany za grę w obronie w 10 meczach eliminacji do Mundialu stracił 11 goli XD


@Warcomx: 2 mecze z Belgią i 2 mecze z Holandią, kontra 2 z andorą i 2 z san marino, no ciekawe kto ma lepszy bilans xD