Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? akcja! Od tamtego poniedziałku się źle czułem. Gorączka,helikopter w głowie ,ogólnie ch#jnia. Zawsze choruje max 2 dni dlatego jak objawy nie ustąpiły po 5 dniach poszedłem do lekarza,ten mnie zbadał i zlecił badania krwii. Parę godzin później dostaje telefon z laboratorium żeby natychmiast stawić się do lekarza z wynikami. Tak też zrobiłem. Hemoglobina na poziomie 7g/l (norma 13-14) płytki krwii dużo poniżej poziomu. Ogólnie leukocyty też poj#bane. Lekarz to zobaczył to się za głowę złapał i skierowanie na szpital bo podejrzenie schorzenia hematologicznego. Ja już obsrany się z życiem żegnam ale objawy trochę ustąpiły i poczułem się lepiej. Mimo to poszedłem na szpital, tutaj dodam że w moim mieście na szpital mówi się umieralnia i wolałem nigdy tam nie trafić. Położyli mnie na gieriatri gdzie przez dwa dni 3 osoby wywieźli kopytami do przodu. Zrobili RTG klatki,zbadali z każdej strony ,tomografia głowy, krew pobrali 3 razy( nic mi przy tym nie mówiąc) Wchodzi dziś lekarz i mówi do mnie "Panie albo pan nas nieźle ściemnił albo ktoś w laboratorium pomylił fiolki bo pana badania są idealne ,dzisiaj pan wychodzi" ( _) kurtyna
#szpital #zdrowie ##!$%@?
  • 84
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harakiriii: jak się wychodzi ze szpitala to ma się wszystko idealnie, całe badania w normie i w ogóle to nówka sztuka. Bo jakbyś jednak kopnął albo miał coś nie tak - szpital ma w papierach że ty byłeś zdrowy, onichorego za próg nie wystawili, nikt niczego nie może im zarzucić bo przecież cię zbadali.
Mało tego obiecałem sobie że jeśli wyjdę ze szpitala zdrowy to przechodzę na ścisłą abstynencję od wszystkich używek


@Harakiriii: to tak jak zawsze na ciężkim kacu, nigdy więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
podobno przed zejściem też się polepsza ( )


@baxiu90: z tego co kiedys czytalem, tak jest wlasnie w trakcie umierania na chorobe popromienna. Najpierw jest coraz gorzej, organizm zaczyna doslownie wysiadac (i wszystko co sie z tym wiaze), az tu nagle - prawie jak zdrow. I cyk, po kilku dniach, kiedy czlowiek umierajacy zaczyna wierzyc, ze wyjdzie z tego, dochodzi do kolapsu wszystkiego i mogila.
Mialem podobnie miesiąc temu, badałem wszytsko plus hormony okresowo i babka dzwoni ze pilnie jeden hormon jest zły i jak złe się czuje to dzwonić po karetkę i w ogole szatan. XD okazało się ze zamiast testosteronu zrobili mi estrogen bo źle wpisali płeć. XD


@Cineczeq: cos tu sie kupy nie trzyma. estrogen mozna robic dla obu plci tak samo i testosteron. mozliwe tylko, ze normy podali dla plci przeciwnej.
@grap32: Jesteś pewien, że każde laboratorium sprawdza probówki dwa razy xD? Otóż nie każde a pracowałem i miałem praktyki w kilku.To jakie nazwiska będą na kartce zależy często tylko od tego jakie nazwiska wybierzesz przy przepisywaniu wyniku w kąkuterze.