Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 332
@AmateurHardcore: śledziłem swego czasu Midela, Tradera i tego typu ludzi. Ale po tym, jak ci "bogacze" i biznesowe wilki, sprzedawali za parę stów wejściówki na ich konferencję, jednocześnie skąpiąc na ochronę poszukując wolontariuszy czytaj frajerów co będą stać na bramce po kilkanaście h za darmo, to zapaliła mi się lampka. Dzisiaj mam już tylko bekę z tych farmazoniarzy xD
te tarcze antykryzysowe to był mega rak i mnóstwo cwanaików wyciągnęło kupę kasy z publicznej kabzy


@gustowny_dzikus: kiepsko, że jak wiele rzeczy - były wdrożone nie przemyślane, zwłaszcza te początkowe - nie miały wielu ograniczń.
Masz 10% kosztów i na rękę dostajesz 20k, ale spadły Ci przychody o 20% i na rękę dostajesz zaledwie 16k? Proszę, łap dotacje by mieć na chleb

(a jednocześnie wymogiem innych dofinansowań było ucięcie etatów o
@freedy18 Dostał zwolnienie z opłat - jakieś 15k czyli ~1,5% całej pomocy publicznej o której mowa, gdzie cała reszta to gwarancja od BGK. Z kolei p. Emilia opisuje to jakby dostał z bańkę od państwa na swoje wydatki. Ludzie bez weryfikacji jeszcze przyklaskują.