Wpis z mikrobloga

następny odklejeniec, masakra, ale tutaj dzisiaj ukrofilów ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dendii: ach, myślałem, że dostanę jakąś merytoryczną odpowiedź - ale miałem racje, zwykły troll. Na dodatek głupi, bo darmowy.

Jedni biorą pieniądze za wynagrodzenie, a taki @dendii żywi się toksycznym zachowaniem, triggerowaniem wykopków i robieniem z siebie kretyna.

  • Odpowiedz
@malinq: Z takimi błaznami jak ty nie da się tutaj dyskutować już jakoś od 3 miesięcy. Około miesiąc po jak już trwała ta wojenka to wasze wyprane mózgi zaczęły się coraz bardziej odklejać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak się czyta te wasze bzdury o tym, że trzeba więcej płacić bo to dobrze, bo wtedy putin kaput... To nasuwa się pytanie kto tutaj jest debilem. Sam już
  • Odpowiedz
Z takimi błaznami jak ty

Jak się czyta te wasze bzdury o tym, że trzeba więcej płacić bo to dobrze, bo wtedy putin kaput


@dendii: znajdź mój komentarz o takim merytorycznym przesłaniu albo przyznaj, że jesteś kłamliwą suką która tylko pomawia i szuka zaczepki.

To nasuwa się pytanie kto tutaj
  • Odpowiedz
@Tomsz1989: pomagać trzeba z głową a nie za wszelką cenę robić z siebie rycerzy na białym koniu kosztem obywateli. Polska to nie żadna potęga gospodarcza a tak się zachowuje jak posłucha się czasami co mówi pinokio.
  • Odpowiedz
te wasze bzdury o tym, że trzeba więcej płacić bo to dobrze, bo wtedy putin kaput


@dendii: Nie czaję jak tu wyprowadziłeś ciąg logiczny.
Odróżniasz "trzeba płacić więcej bo to zaszkodzi Putinowi" od "jestem w stanie zapłacić więcej byle nie płacić Putinowi"? Bo jest subtelna różnica (pomijając Obajtka i PiS który znalazł okazję do zarobku).
  • Odpowiedz
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl a za dwa lata zachod o tym zapomni, a my nadal będziemy mieć drogie paliwo.
Nie wierzysz? Przykład Niemcy i 2ws, Niemcy chcieli zetrzeć Słowian i Żydów z powierzchni ziemi, I ile świat się na nich obrażał 10 lat, z czego efektywnie tak z 7?
  • Odpowiedz
@rosikk1: Jesteś pewien? W Kuwejcie i AS uruchomią kolejne rafinerie, gospodarka się zoptymalizuje, może wpuszczą na rynek Wenezuelę, Iran a do tego amerykańskie łupki się rozkręcą?
Trzeba budować gospodarkę niezależną od fanaberii imperialistów i tyranów.
Praca zdalna i komunikacja publiczna na teraz. Kolej na jutro, elektromobilność na pojutrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dendii:
No i popatrz jak cię zjechali w komentarzach, ja ich nie kumam xD
Wygląda na to, że tępawe wykopki nadal są gotowe zwyzywać od ruskich onuc każdego, komu nie podoba się perspektywa paliwa po 10 złotych za litr i braku ogrzewania w zimę, bo węgiel i gaz #!$%@?ło w górę xD
  • Odpowiedz
@dendii: Nawet mi nie przypominaj,do czasu 24 lutego myślałem że siedzą tu normalni ludzie,po tym dniu straciłem wiele nerwów wchodząc tu i czytając komentarze wychodków którzy do tej pory byliby chętni zrobić loda ukraińcowi.Próbowałem uczyć ludzi rozumu ale nic to by nic nie dało,ostatnio znalazłem złote remdium i ograniczyłem ten toksyczny niebieski #!$%@? do zera.Polecam zrobić to wszystkim
  • Odpowiedz