Wpis z mikrobloga

  • 0
@mikau Widzę poziom wiedzy motoryzacyjnej bliski zeru. Kupowałem nowe pilot sport 4 wkrótce po kupnie auta. Może poczytaj jakie to opony. Mam ponad 200 KM i napęd na przód, więc siłą rzeczy ruszając na suchym jest problem z trakcją czasami. Na mokrym już nawet nie mówię. Ale skąd możesz to wiedzieć :)
  • Odpowiedz
@spunky: przeczytaj mój komentarz. Napisałem że durne jest korelowanie km do ceny bo są auta jak S klasa które wyjdą Ci horrendalnie drogo jeśli będziesz tak przeliczał więc to przeliczanie nie ma żadnego sensu. Nie mniej zgadzam się z Tobą, nawet mając takie pieniądze do zdzierstwo płacić pieniądze takie za Polówkę i te ceny są obecnie posrane
  • Odpowiedz
dla piratów i ludzi z małymi dydkami

100KM jest w 100% wystarczające dla przeciętnego człowieka


@vieniasn: można się rozejść - znamy już opinię przeciętnego człowieka xd
  • Odpowiedz
@Zulf
@vieniasn
@kuraku
@krytyk__wartosciujacy
Ja nie prowadziłem nawet 250 KM, ale prowadziłem ostatnio corolle rocznik 2022 1.5 benzyna i nie, to nie jest wystarczające do miasta. Bo co znaczy wystarczające? Jechać jedzie, ale zbiera się tak powoli, męczy się, nieprzyjemnie się jeździ po prostu, a do tego pali 9 litrów. Dramat, kupić sobie takie auto za taką kasę.
  • Odpowiedz
  • 0
@zasadzka01 Akurat Corolla to beznadziejny wyznacznik. Auto, które wybitnie nie jedzie. Jeździłem tą wersją i też tą 184 KM. Niby prawie 200 KM, a jechało jakby miało mniej niż 150 KM niestety.
  • Odpowiedz
Ja nie prowadziłem nawet 250 KM, ale prowadziłem ostatnio corolle rocznik 2022 1.5 benzyna i nie, to nie jest wystarczające do miasta. Bo co znaczy wystarczające? Jechać jedzie, ale zbiera się tak powoli, męczy się, nieprzyjemnie się jeździ po prostu, a do tego pali 9 litrów. Dramat, kupić sobie takie auto za taką kasę.


@zasadzka01: ale ta corolla to nawet turbo nie jest. W małym aucie o masie tej polówki
  • Odpowiedz
@vieniasn i jak dla kogo. Turlać się po mieście z pewnością tak, ale w trasie sprawniej i bezpieczniej wyprzedzisz tira mając 200 kucy pod maską. W dużym aucie 100 km to z pewnością nie jest wystarczająca ilość. Dużo pali i nie jedzie.
  • Odpowiedz