Wpis z mikrobloga

@JudzinStouner: Mój superb 1.8 160KM wyjechał w 2014 z salonu za taka cenę. Segment E. Odpowiedz sobie czy warto dalej być kierowca? W 2014 znalazłeś i teraz znajdziesz dobre piwko za mniej niż 3zl. Matematykę zostawiam tobie.
  • Odpowiedz
@spunky: no więc auto im nowsze i bardziej zaawansowane tym droższe, widzisz korelację? Bo brzmiez jak dziecko które prędkość auta i jego fajność mierzy poprzez spojrzenie na jakiej prędkości zamyka się licznik i ile ma wydechów XD
  • Odpowiedz
  • 1
ale po wjechaniu na jakąkolwiek aleję czy obwodnicę lub wyjazd poza miasto, wyprzedzenie czegokolwiek innego niż taczki to już wyższa szkoła jazdy xD


@tellet to muszę się chyba zgłosić do Top Gear, bo kilka lat temu dotarłem pod Donbas i z powrotem cytryną C1 1.0 z 58 km xd Co więcej nie odczułem po drodze żadnego dyskomfortu jazdy.
  • Odpowiedz
  • 1
@mikau Pisałem wyżej. Pojeździj po dużym zakorkowany mieście, gdzie trzeba się włączyć z podporządkowanej albo na strzałce. Pomijam już fakt, jak popada deszcz i jest mokro. Widzę, że niewiele jeździłeś, więc nie wiesz o czym piszesz.
  • Odpowiedz