Wpis z mikrobloga

Pisanie, że na wykopie grasują płatne, ruskie trolle mnie zawsze bawi XD Okej, na Twitterze czy jakimś telegramie tak, ale nie wykop

Ruska propagandę zazwyczaj rozsiewa ten sam typ wykopka. Z reguły przegryw siedzący w nocy na wykopie (zauważyliście, że wysrywy o "smiercionkach" zawsze pojawiały się na nocnej?), do tego prawicowiec, często wyborca konfederacji XD

To z reguły ludzie którzy są pożytecznymi idiotami i nienawidzą wszystkiego, co jest normickie i popularne. Chcą czuć się mądrzejsi i dlatego zawsze idą pod prąd. Nawet gdy jedno państwo atakuje drugie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ukraina #wojna #bekazpodludzi #bekazkonfederacji
erni13 - Pisanie, że na wykopie grasują płatne, ruskie trolle mnie zawsze bawi XD Oke...

źródło: comment_1655101667cktejMPtpu3I6x8CZICy1D.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@erni13 dobra mordo fajnie masz XD. Ilu jest czarmanderow na wykopie a ilu z nich to ruskie trole? Ile daweczek już cię chroni przed... No właśnie przed czym? Ani to nie chroni przed śmiercią, ani przed hospitalizacja, ani przed zachorowaniem czy ciężkim przebiegiem. Teorie że 95% hospitalizacji to niezaszczepieni też okazało się ściema. Tak samo jak każdy z 10ptk ulotek covidowych
  • Odpowiedz
No właśnie przed czym? Ani to nie chroni przed śmiercią, ani przed hospitalizacja, ani przed zachorowaniem czy ciężkim przebiegiem.


@Ko_Otu: podziwiam, że ktoś może być tak głupi.
  • Odpowiedz
  • 0
@technojezus Zobaczymy co powiesz jesienią jak będzie sezon grypowy, smutny dr niedziele bedzie straszył w tv zgonami covidowymi. Lepiej się zastanów skąd się wzięło 200.000 nadmiarowych zgonów
  • Odpowiedz
Pisanie, że na wykopie grasują płatne, ruskie trolle mnie zawsze bawi XD Okej, na Twitterze czy jakimś telegramie tak, ale nie wykop


@erni13: I tak i nie. Masz od cholery pożytecznych idiotów którzy robią jak mówisz, ale na pewno jest też grupa (może być naprawdę mała), nakręcająca te wszelkie czarmandery, podrzucająca im treść.

Niepotrzebna armia trolli jak wystarczą pojedynczy specjaliści którzy wiedzą gdzie jest podatny grunt (Ci idioci) i jaki
Radus - > Pisanie, że na wykopie grasują płatne, ruskie trolle mnie zawsze bawi XD Ok...

źródło: comment_1655109943vrHmucPXdRoH7sUkUVkaGS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ko_Otu:

Lepiej się zastanów skąd się wzięło 200.000 nadmiarowych zgonów

Z z-------a szpital dziesiątkami tysięcy duszących się przez COVID ludzi, co doprowadza do niewydolności służby zdrowia.

Ani to nie chroni przed śmiercią, ani przed hospitalizacja, ani przed zachorowaniem czy
  • Odpowiedz
  • 0
@Tasde powiedz proszę ilu młodych jest w tej grupie o której mówisz? Nie twierdzę że starym ludziom to nie pomaga, ale wydawać miliardy na szczepionkę dla grupy w której śmiertelność to 0.1%, a i jeszcze ich do tego zmuszać na kazdym kroku, to ten gwóźdź to chyba nie ja mam wbity
  • Odpowiedz
@erni13: a moim zdaniem jest trochę tak a trochę tak.

Płatne trolle na pewno tu są, bo są na każdej popularnej stronie, nie tylko na twitterze, facebooku czy onecie. W momencie pojawienia się kontrowersyjnego tematu często wyskakuje mnóstwo komentarzy zielonych kont, albo takich lurkerów którzy nic nie pisali przez 5-10 lat (zwykłe wykradanie nieaktywnych kont - banalnie prosta sprawa, bierzesz takie stare konta i próbujesz się logować hasłem 'hasło' 'admin'
  • Odpowiedz
@Ko_Otu:

powiedz proszę ilu młodych jest w tej grupie o której mówisz?

Jakie to ma znaczenie?

wydawać miliardy na szczepionkę dla grupy w której śmiertelność
  • Odpowiedz