Wpis z mikrobloga

Na zegarze 16:10. Lista #mirkolemans na koniec wyścigu 24H Le Mans. T= +00:10:00
W LMP2: Kubica kończy wyścig na 2. miejscu, Piekarze na 13 i 14. Temperatura powietrza na mecie: 24°C
Dziękuję wszystkim za te 24 godziny na tagu(w moim przypadku 16). Jeszcze raz wielki dzięki dla @Qulpixele i @Kardom za podtrzymanie moich cogodzinnych wpisów, dzięki wam jakoś to się skleiło. Działaliśmy normalnie jak zespół w tym wyścigu :)) Nie dziękuje Wykopowi, który przez ziemniaczane serwery wyrzucił z końcówki wyścigu. Mam nadzieję że za rok wszystko wróci do normalności i @czyznaszmnie będzie robił już normalne listy, bo ten rok był dziwną prowizorką.
#lemans #wec
Pobierz Rzeszowiak2 - Na zegarze 16:10. Lista #mirkolemans na koniec wyścigu 24H Le Mans. T= ...
źródło: comment_16550429851SCJF63kpOmXIpIx8cdfAm.jpg
  • 5
@czyznaszmnie: po paru godzinach byłem już nieco zmęczony i dałem sobie z tym spokój, niestety. Zazdroszczę ci mocno obejrzenia w tym roku 24LM na żywo, bo w dodatku że pogoda była świetna, to i wyścig był niczego sobie.
@Rzeszowiak2: odbiór wyścigu na żywo jest zupełnie inny, omija Cię mnóstwo akcji, niezależnie czy to F1 czy LM. Ogólnie auta wyglądają świetnie, brzmią świetnie, a atmosfera i kultura kibiców we Francji przebija Węgry o milion poziomów. A bilety w sumie tańsze. To tyle na dziś, ściągam ponad 2800 zdjęć, leczę odcisk od aparatu i idę spać. Miłego murki.