Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie chcą/żądają dopłat do swoich mieszkań które mają w kredycie.
( ͠° °) (°°

Zaczynałem od zera po technikum pierwsza praca przez dwa miesiące to wykładanie towaru w markecie aby mieć na czynsz i kaucje za pokój w dużym mieście.

Szybko podłapana praca aby mieć na opłaty jako cieć w markecie po krótkim czasie awans na kierownika cieci bo jako jedyny przychodziłem na czas i nie byłem pijany/na kacu w pracy xD. I zdarzały się końcówki miesiąca o chlebie i pasztecie bo brakowało albo się przepiło na mieście w weekend ale kiedy się bawić jak nie wtedy gdy jest się młodym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z kierownika cieci w markecie na kierownika w dziale handlowym bo byłem ogarnięty i robiłem dobrze swoje(rzadko się zdarza aby osoba znająca wszystkie zabezpieczenia sklepu, kamery, systemy antykradzieżowe itp przechodziła na handel bo mogłem wynieść w sumie wszystko i wiedziałem jak to zrobić aby mnie nie złapano).

Z kierownika działu przejście do innej siecówki na zastępcę managera sklepu (i tu wzrost zarobków do 4,2-5k na miesiąc zależy od czynników 4,2k to goła wypłata, a reszta to premie za obrót, straty sklepu itp). Żeby odłożyć kasę na wkład własny zrezygnowałem z samochodu i odmawiałem sobie wycieczek za granicę i żyłem oszczędnie korzystając z czasów prosperity bo te nie trwają wiecznie.

W między czasie poznałem partnerkę która zarabia tak samo jak ja jesteśmy razem już dobre 7 lat i w marcu tego roku zaczęliśmy "zabawę" z kredytem i mamy swoje mieszkanie 68m^2 za 490k w dużym mieście i ratę ~3,2k.(stałe oprocentowanie 5,75% na 5 lat)

Nawet przez myśl by mi nie przeszło żeby ktoś(czytaj państwo) miałby mi się do czegoś dorzucać. Do wszystkiego doszliśmy sami rodzice nie są zbyt majętni więc na wsparcie nie można było liczyć, aczkolwiek słoikami po świętach nigdy nie gardziłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

GARDZĘ I PONIEWAIERAM LUDŹMI, KTÓRZY WYCIĄGAJĄ RECĘ PO SOCJAL RZYGAM JAK NA WAS PATRZE WEŹCIE SIĘ W KOŃCU ZA ROBOTĘ.


#nieruchomosci #kredythipoteczny #zalesie
  • 15
@Walus002: jakby cie przypiliło i miałbyś do wyboru zesrać się w gacie lub do paczkomatu to możesz zesrać się w gacie, odgwizdać swoją wyższość moralną co wszyscy będą mieli w pompie albo nasrać do paczkomatu i zachować czyste gacie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Walus002: tanie to mieszkanie wyrwałeś jak na duże miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do socjalu, pomocy kredytobiorcom to ja też nie krzyczę, nie lamentuje tylko spłacam z bólem ale ze swoich. Natomiast jeśli wakacje kredytowe rzeczywiście będą dla wszystkich to bez wahania skorzystam i nadpłace potem kredyt, Tobie też polecam ;)