Wpis z mikrobloga

Czasem się zgadzam z Wardęgą czasem nie, ale jak patrzę, że po zapowiedzi zniszczenia Konopskiego i narzekaniu, że widzów nudzi ta drama, sam nagrywa swoją odpowiedź przez już ponad 2 tygodnie mam ochotę wybuchnąć śmiechem. Przecież z góry widać że jakby był tak pewny siebie jak na live mówił, że ten filmik konopskiego jest słaby i łatwy do odbicia to nagrałby to w parę dni a nie ponad 2 tygodnie już ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak dla mnie są trzy możliwe główne powody opóźnienia:
1. Zbiera więcej materiałów na Konopskiego \ ale czekaj przecież już mówił że ma tak mocne to po co szukać dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Nic nie ma ciekawego i sugeruje się swoimi słowami że ludzie zapominają po dwóch tygodniach ( ͡° ͜ʖ ͡°) // jest szansa
3. Przygotowanie dobrej manipulacji na danych co faktycznie mogłoby zająć dużo czasu (tu utnę, tam powycinam, tu słówko zamienię, poczekam z odpowiedzią z miesiąc to ludzie odbiorą mój filmik inaczej jak zapomną co konopski mi zarzucał) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój pierwszy post krytykujący druida, ale uważam, że ta cała drama jest śmieszna bo nikt kto nie ma nic na sumieniu nie będzie odpowiadał po miesiącu nawet jakby szukał kontaktu do Francuskiego artysty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #wardega #youtube #afera #ekipa #friz #konopsky #wersow #heheszki #patostreamy
BiednyJohny - Czasem się zgadzam z Wardęgą czasem nie, ale jak patrzę, że po zapowied...

źródło: comment_1654931710Nzdhni4qPb4c3xk7tIkMjH.jpg

Pobierz
  • 16
@BiednyJohny: Oczywiście, że tak. Masz rację. Tylko tutaj przynajmniej w moim odczuciu największym problemem Wardęgi jest to, że Konopski to nie Wersow która niestety nie umiała się obronić a osoba która wyciąga mu po prostu pewne rzeczy jak carpatree. Ja na przykład nie przepadam za postacią ''Sprytnego Sylwka'' bo uważam, że strasznie śliskim typem jest. To człowiek który na przykład wyśmiewał i szydził z fanbase ekipy i team x a sam
@BiednyJohny brak odpowiedzi - wyjdzie że Oskarek miał rację, odpowie - wystawi się na jeszcze większy atak, bo niemożliwe jest video bez fikolkow. Imo niezależnie co zrobi, jest skończony jeśli Oskarek to dobrze rozegra, bo druid swoimi podwójnymi standardami i hipokryzja pozamykał sobie wszelkie drogi na wybielanie się. Będzie się usprawiedliwiać argumentami, które sam piętnował u innych. ¯_(ツ)_/¯

Czekam na to, bo to będzie grube show xD Jesli mimo wszystko wyjdzie z
@Madoxxx: wiesz, trochę budował swój wizerunek szeryfa, podczas afery z wersow ego mu wyebało w kosmos i nagle znalazł się głupiutki oskarek który jednak okazał się trochę sprytniejszy od szeryfa i nie ugiął się przed jego potęgą i nagle jest znudzony komentery. wygląda jak taki rozwydrzony bachor który próbuje ustawiać dzieciaki w piaskownicy ale jak zobaczy że mają go w dvpie to zawija zabawki i idzie do domu ¯\_(ツ)_/¯
@wataf666: @qski: IMO Wardęga faktycznie mógł się znudzić byciem szeryfem internetu. Wiemy jaki ma zapał do czegokolwiek i ile planów nie zrealizował. Było widać że ostatnio bardziej od commentary interesuje go robienie relacji z FAME. Gdy zobaczył że już wszyscy nie przyjmują bezkrytycznie jego filmików i ludzie zaczynają go krytykować to psycha zaczęła mu siadać. Przestał streamować bo ludzie na czacie zaczęli zadawać mu niewygodne pytania.
w moim odczuciu miał jeszcze większe pole do popisu


@Cztero0404: dokładnie i według mnie wykorzysta jeśli druid znowu go zaatakuje :D jesli swoj film robił w oparciu o wykop, to myślę, ze ma drugie tyle w zanadrzu xd

Gdy zobaczył że już wszyscy nie przyjmują bezkrytycznie jego filmików i ludzie zaczynają go krytykować to psycha zaczęła mu siadać.


@Madoxxx: no kurde to jego szeryfowanie to robienie gównoburzy o #!$%@? jpg,
Generalnie z aferą wersow to on ich zwyczajnie szantażował, ekipa przyjęła strategie: Przepraszamy nie atakujemy i czekamy aż się uspokoi, zwyrol wyczuł sprawę i zaczął na tym żerować. Wszystkie przeprosiny były złe bo zawszę było coś nie tak, a to buty miała nie takie a to przyjęła oświadczyny a nie powinna bo sylwek sobie tego nie życzy podczas przeprosin, w ostatnim zdaniu użyła zaimka a powinna przymiotnika. Wykreował opinie że wersow jest