Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@luki839: NSFW chyba nic nie ukryje bo nie jest domyślnie blokowanym tagiem z tego co pamiętam

DBS jednak zawsze pozostanie tym czym było od samego początku


@ladykagami: w sensie lepsze od GT? Dziękujemy za cykliczne przypominanie, pozdro mordo

@sotarKratos: @DivusClaudius: ludzie byli w kinie, widzieli film i mówią że najładniejsze i najlepiej zanimowane DB od lat no ale hej, statyczny kadr zrobiony Xiaomi wygląda źle
@janushek: Mi chodzi o projekty postaci. DB to ZAWSZE były minimalistyczne, lekkie, płynące formy. Nawet te znane z późnej Z-tki to były proste projekty, po prostu o ostrych kształtach.
To sobie porównaj do tego


Do tego sam pomysł na film


Ileż można mielić to samo? Zamiast zrobić coś fajnego, nowego, to rozmieniają serię na drobne.

Do tego tekst o najładniejszym filmie od lat jest #!$%@? zwyczajnie głupi jak ostatni to Broly
DB to ZAWSZE były minimalistyczne, lekkie, płynące formy.


@DivusClaudius: no oprócz tych momentów gdzie Goku miał włosy większe niż całe ciało i przy okazji wydepilował sobie brwi krzykiem


Nie wiem na jakiej podstawie oceniasz fabułę filmu bo z tego co ja czytałem to większość filmu skupia się na Gohanie i jego bliskich, na Piccolo który z niego kpi że jest cieniem siebie sprzed lat, na Pan która zaczyna terenować bo nie
no oprócz tych momentów gdzie Goku miał włosy większe niż całe ciało


@janushek: Czyli w mandze cały jeden raz bo sam autor uznał formę za głupią i z kid Buu Goku walczył już tylko w SSJ2.


a nie tylko walka z bogiem, ponownie przywróconym Friezą czy Brolym



Nie miał.

Czego by nie zrobili to będzie źle, niestety brzmi to jak chłopski rozum ale tak to wygląda.

Nie wiem co ma do
@janushek:
Nie chce ci sie odpisać na to co piszę ale argument o białym SSJ na Namek odparowałeś wywiadem z Toyotaro o SSJG... ok, to tylko 35 lat różnicy.
Ta inna okazja to UI bdw.

Plakat do filmu był już po emisji Namek sagi. Film produkowany z nią równocześnie to Slug i już wtedy SSJ był w fazie projektowej, pisałem ci jak SSJ wyglądał tam. To co jest w Coolerze to