Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 265
@Tasanga: Ja mam tak zawsze jak mdleje też. Kiedyś przy mdleniu straciłam równowagę i uderzyłam głową o pralkę, nie było mnie z minutę może nawet nie całą a czułam się jakby to trwało przynajmniej 10 minut. I widziałam babcie, która zmarła jak miałam 5 lat. Pytała czy chce z nią iść i żebym dała rękę a ja takie "dobrze" i wyciągam dłoń. Były był porządnie przerażony bo podobno miałam jakieś drgawki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tasanga: Kiedyś mi się to często zdarzało, pod prysznicem, w wannie, stojąc po prostu w kuchni, w szkole. Potem nauczyłam się że jak czuje taki nagły zawrót głowy i gorąco to muszę wziąć głęboki oddech i się czegoś szybko złapać a najlepiej to usiąść. Chociaż czasem nawet jak szybko wstanę to tak mam, mimo że żelazo i wszystko inne w porządku jest a to podobno częste objawy anemii i braku żelaza
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia za dzieciaka kiedy kładłem się spać i zamykałem oczy potrafiły mi się włączać kreskówki, jakieś nieistniejace, ale kreskówki. Trwały po kilka sekund. No i mogłem zmieniać kanały pokrętłem który miałem wymyślony przy głowie xD
  • Odpowiedz