Wpis z mikrobloga

Zróbmy nitkę z przykładami gdzie technologia zrobiła krok do tyłu i utraciliśmy dostęp do pewnych możliwości, udogodnień czy "ficzerów" jakie kiedyś już były dostępne. Ja zaczynam:

- kilkukrotnie szybsze podróżowanie po świecie dzięki naddźwiękowym samolotom pasażerskim

#technologia #ciekawostki #nauka #zainteresowania
siepan - Zróbmy nitkę z przykładami gdzie technologia zrobiła krok do tyłu i utracili...

źródło: comment_1654920612bSYHGHsJHLmPG4wXZMyrqD.jpg

Pobierz
  • 222
@monarchista: nie zmieniam, mówię Ci że zabiła go ekonomia. Przed Concorde dla jakiegoś Heinricha z Duesseldorfu taka podróż to było 12h, potem pojawił się Concorde i było 8h + bazylion monet na końcu pojawił się 767 i też było to 8h ale z ludzką ceną. Jak dla mnie obniżenie ceny to też jest postęp, bo jakby nie obniżenie ceny do obecnych poziomów to samolot w środku mógłbym obejrzeć co najwyżej w
I myślisz dzbanie, że jak zakażą Januszon wycieczek, to ty będziesz sobie mógł bez skrępowania podróżować? xD


@rolnik_wykopowy: ZAKAZAĆ, AAAAAAA.

Nie, liczę jednak na dalszy wzrost cen turystyki dalekonośnej i spadek przez to popytu. Sam nie podróżuję, jeżeli nie muszę z racji niechęci do bycia rakiem w kolejnej dziedzinie życia (jestem już wesolutką komórką nowotworową systemu finansowego, aparatu państwowego i stanowię obciążenie dla planety jebutnym śladem węglowym).