Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tether69: jaką ma podstawową wiedzę? Chyba jak ubierać ludzi w akcji nigeryjskie, albo opierać się na wskaźnikach które nie działają. Gaz prom po same kule.
ładnie go tam pocisnął, ale nie da sie tego momentami słuchać, przez tych lizodupców. dlaczego oni tak mocno mu wchodzą w rowa, liczą że coś im odpali? xD


@HHokuss: cóż, jak to którys mirek napisał, by robić duzą kasę trzeba być dużą szują ;)
@HHokuss: @wuwuzela1: @Cimcirimcipiririri: @jozef-dzierzynski: @DooBeeDooBee: @Ki3mon: Zaorski mówi, że nie ma go w Tjs, a cały czas trzyma z nimi, tylko zszedł z funkcji prezesa, a jego kumpel, którego zrobił prezesem ponoć ciągle przesiaduje u niego na kwadracie na złotej, to ten co się wlącza w rozmowie jako Jakub (choć tu pod fejkowym nazwiskiem).
W tym filmiku Tomasz An ładnie punktuje lepiej nawet niz Trader21. Cały
To jest ta cała "wolność słowa" na zoomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@micomak: Beka z Zaorskiego ale akurat kolesiowi się wypowiedzieć pozwolili, typ chyba z 5 godzin to tłumaczył i nikt poza tymi dupolizami mu jakoś nie przeszkadzał.
to ten co się wlącza w rozmowie jako Jakub (choć tu pod fejkowym nazwiskiem).


@micomak: kiedy? Nie wiem o co chodzi. Jakuba Mościckiego znam i mam do niego niestety słabość.
@micomak: przecież to jest jakiś random, jakoś mocno tego nie śledzę, może wiesz coś więcej od mnie, ale wydaje mi się że mylisz osoby. Mościcki też niby mieszka w 44, ale chyba nie u Rafała xd
@HHokuss: ten cały 40-minutowy wysryw tradera to przy tym co zostało upublicznione w tym filmie to gówno, ktoś naprawdę powinien to skompilować w krótszym filmie tak żeby ciągnęło się za Zaorskim do końca życia. Sprzeniewierzenie pieniędzy inwestorów to jest spory zarzut, do tego wychodzi podczas tej rozmowy kilka innych kwiatków.
Zapieranie się że przez pół godziny że coś nie miało miejsca a potem przyznanie się do tego kiedy się już nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ki3mon: jakby co to chyba nie mieszka, bo ktoś nawet tu pisał, że Zaorski do tej pory wynajmował na Złotej. Może po prostu wynajęte na tjs i tam koczowali, bo przecież co wynika z tego filmika, że to przyjaciele i Zaorski go zrobił prezesem tjs? Nawet Tomasz z filmika rozpoczął wątek, że razem dotacje na swoje firmy wyłudzali ¯_(ツ)_/¯
@HHokuss: @wuwuzela1: @Cimcirimcipiririri: @jozef-dzierzynski: @DooBeeDooBee: @Ki3mon @
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@micomak: @Ki3mon:
Mościcki był też na niemal każdym filmiku, gdzie robili live o mpay. Podejrzewam że BBA, to też był pump&dump kolegów żeby zdyskredytować Ekipę i Ciszewskiego, a z siebie wśród mało rozgarniętych przydupasów Zaorskiego guru spekulacji zrobić.
Dużo było już pisane po forach i tu, że Zaorski robi z siebie spekulanta, a jak go zapytał ktoś w jaki sposób szortowal BBA na NC, gdzie nie ma instrumentów do tego