Wpis z mikrobloga

@HHokuss: nie mamy też zadnych dowodów na to, że zbankrutował na ropie. nawet jeśli to nie wiemy ile to było.

btw. farmazoniarz i rafałek to rewelacyjni marketingowcy. farmazoniarz ma bardzo podstawową wiedze dotyczącą rynków fin, w dodatku nasączoną sporą dawką szuryzmu, a rafał to hazardzista, zobaczymy w dłuższym okresie jak sie jego losy potoczą natomiast póki co w 2022r moneta uśmiecha sie do niego
@dobrowolskii: chyba poszlo o to ze niejaki tomasz A zarzucil mu ze kase z BSB zainwestowal na krakenie, a Rafalek tlumaczyl sie ze obecnie ma ok $3.5M w poolu (100%), ale nie zostalo pokazane jak bylo to na poczatku. Na streamie jak ktos pisal od 50 minuty mniej wiecej .Na chlopski rozum jest to do sprawdzenia samemu.
@HHokuss: oglądałem to pobieżnie. Ogólnie Zaorski stosuje najprostsze techniki erystyczne, żeby się wybielać ciągle sprowadza wszystko do absurdu, albo ile masz kasy, ja zarobiłem więcej, więc mam rację.
Kilka razy twierdził, że zhedgował eth, ale później jak go klakierzy tłumaczyli, że jeśli nie było hedga to on wziął ryzyko na siebie, to sam później kilka razy powtarzał, że to było jego ryzyko xd. Pośrednio się przyznał.
Zaoraniem Zaorskiego był fragment, gdzie
@Ki3mon no w jaki sposób się wpisuje? Oglądane go raz na miesiąc, z częścią jego wypowiedzi się zgadzam, inne kompletnie do mnie nie trafiają. gościu sobie kręci te miliony i dobrze warto kogoś posłuchać kto faktycznie gra na rynku a nie tylko mówi o tym. Czyli teraz jest moda na bycie krytycznym i mam być krytyczny, za miesiąc będzie moda na wychwalanie i mam chwalić? A nie można być gdzieś pośrodku i
@arkadi2020: chłop praktycznie #!$%@?ł kase a ty mówisz nic się nie stało, nie ważne że oddał, był już tutaj taki idiota który pisał że liczy się wynik, a to bzdura, bo liczy się droga, proszę nie bądź nim.
O tym żałosnym gadaniu klakiera że bierze ryzyko na siebie nawet nie chce mi się komentować, bo wiadomo że kasa by nie wróciła i tyle by było z super challengu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HHokuss:

Przecież to #!$%@? spekulant, sam cały czas powtarza, że robi i mówi dużo rzeczy w które sam nie wierzy żeby tylko wywołać oczekiwany przez niego efekt, czego wy się spodziewacie?