Wpis z mikrobloga

Rozstałam się z chłopakiem (z jego winy) którego kocham nad życie. Co mój #borderline #!$%@? teraz to jest hit. W ciągu jednej godziny życzę mu (w myślach) najgorszego, zaraz po tym mi jest głupio, że jak mogę tak myśleć o osobie, którą przecież kocham. Do tego cały czas piszemy. On przeprasza, martwi się, bo wie, że chleje od soboty przez niego. Powrotów nie będzie na 100%, ale #!$%@? kiedy ta huśtawka minie?
#zwiazki #milosc
  • 44
@losowynick13: ja już chyba nie zaufam żadnemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak on chciał zacząć ze mną być (ja byłam sceptyczna), to mówiłam mu od razu, że mam problemy z zaufaniem i jestem bardzo emocjonalna. Obiecywał mi, że nigdy nie zrobi mi krzywdy, dlatego nigdy do siebie nie wrócimy. Moja duma mi nie pozwala
on pisze, bo wie, że mnie skrzywdził i się martwi


@paniswiata: ja #!$%@? nie dość, że chłop skrzywdził to jeszcze sadysta dalej pisze i zawraca dupe dziewczynie z borderem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

my się znamy od gówniarza. To raczej niemożliwe, żeby zerwać go całkowicie


Jak kontakt jest toksyczny i nie wart zaufania to nie ważne ile się znacie warto zerwać całkowicie.
Inaczej i tak do siebie
@Nester86 Wartości to raczej są po prostu poglądy na życie, którymi się kierujemy (w stylu miłość jest ważna, trzeba być prawdomównym albo trzeba być przedsiębiorczym bądź opiekuńczym, czy co tam kto miał i sobie wymyśli).
Traumy są mimowolne i nie są wartościami. Możemy uważać, że coś jest ważne w życiu i należałoby to robić, ale trauma nas przed tym powstrzyuje bądź nawet uniemożliwia. ¯_(ツ)_/¯
@alfka: ale te poglądy wyrabiasz sobie poprzez obserwację. A jako dziecko głównie obserwujesz swoją rodzinę. Jeśli ojciec #!$%@? matkę to jedna awantura może być trauma ale całościowo jako wartości z domu wynosisz później że bicie matki to coś normalnego i później w swoim dorosłym życiu to robisz. Tak to widzę ją.
Dzieci są papierkiem lakmusowym swoich rodziców